Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Ausinės, lietaus dušai

Malonus ir gaivus dušas? lietaus dušas suteiks jums išskirtinį atsipalaidavimą šilto ar vėsaus vandens srovėse. Jis ne tik suteiks malonumą kasdieniam maudymuisi, bet ir sėkmingai papuoš bet kurį vonios kambarį, padidindamas jo funkcionalumą. Komplekte su klasikiniu rageliu vonios lietaus dušai atrodo elegantiškai ir padidina vartotojo patogumą. Galite nustatyti idealią vandens temperatūrą (dėka termostato tai bus itin paprasta) ir pajusite milijonus lašų purslų ant savo kūno. Lietaus dušas yra produktas, kuris visiškai pakeis jūsų dušų kokybę. Naudodamiesi mūsų pasiūlyme esančiais produktais, galite mėgautis kasdiene higienos priežiūra. Geros kokybės dušo galvutė ir lietaus dušo galvutė yra produktai, kuriuos verta turėti savo vonios kambaryje. Turėdami abu, galite pasirinkti, kaip norite nusiprausti. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir išsirinkite iš jo jūsų poreikius atitinkančią dušo galvutę ir lietaus dušo galvutę!

Kokie yra rankinio dušo ir lietaus dušo galvutės pranašumai?

Įrengiant vonios kambarį su dušu, dušo galvutė su žarna dažniausiai yra pirmasis jungiamųjų detalių elementas, kuris laikomas perkamu. Žinoma, dušo galvutė yra esminis elementas, leidžiantis naudotis dušu. Tačiau verta žinoti, kad tai nebūtinai turi būti vienintelis įrenginys, leidžiantis nusiprausti.
Be jo, savo vonioje taip pat galite įsirengti lietaus dušą, kuris leis praustis su srove, kuri kris statmenai ant jūsų. Daugeliui žmonių dušo vonia yra labai maloni ir atpalaiduojanti. Patogiai reguliuodami srauto stiprumą galėsite pritaikyti jį pagal savo poreikius. Jei mėgstate rinktis, tuomet duše įrengę ir ragelį, ir lietaus dušą galėsite naudoti norimą režimą.

Atraskite mūsų dušo galvučių ir lietaus galvučių asortimentą

Gali atrodyti, kad lietaus dušo galvutė visada veikia taip pat, todėl kokį modelį pasirinksite, nėra didelės reikšmės. Tai nėra visiškai tiesa, nes kiekvienas įleidžiamas lietaus dušas arba paviršinis lietaus dušas yra šiek tiek kitokio dydžio ir funkcionalumo. Mūsų parduotuvėje esantys atskiri modeliai skiriasi techniniais parametrais, turinčiais įtakos, pavyzdžiui, vandens srovės stiprumui.
Žinome, kad mūsų klientai turi skirtingus estetinius pageidavimus ir skirtingus lūkesčius dėl lietaus dušų ir dušo galvučių funkcionalumo. Jei jūsų vonios kambario furnitūra juoda, tikriausiai norėsite, kad ir dušo kabina leidžianti furnitūra būtų juoda. Esant tokiai situacijai, tiks juoda dušo galvutė ir tos pačios spalvos lietaus dušo galvutė.
Mūsų pasiūloje rasite kokybiškų gaminių, leidžiančių reguliuoti vandens srovę – nuo ​​siauros su gana aukštu slėgiu iki kiek labiau išsklaidytos, kurią tikriausiai naudosite kasdien. Mūsų parduotuvėje yra ir lietaus dušo galvutė, kurią galite įsigyti ir juodos spalvos.
Visos mūsų asortimente esančios dušo galvutės ir lietaus galvutės yra gaminiai, pagaminti atsižvelgiant į detales ir detales. Dėl to galite būti tikri, kad jie bus ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs bei atsparūs pažeidimams.
Mes žinome, kad vonios kambarys yra gana specifinių sąlygų kambarys. Būtent todėl pasirūpinome, kad visi mūsų siūlomi gaminiai būtų atsparūs drėgmei ir dažniems temperatūros pokyčiams. Susipažinkite su mūsų asortimentu ir išsirinkite pagal jūsų poreikius bei vonios kambario dizainą pritaikytą furnitūrą!

lietaus dušas taip pat yra puikus sprendimas pagyvenusiems žmonėms ir visiems, kuriems gali būti sunku laikyti ragelį duše. Atlaisvinus rankas, jiems bus lengviau saugiai išsimaudyti tiesiog stovint kabinoje.

  • Mūsų pasiūlyme yra lietaus dušai *

Didėjant susidomėjimui lietaus dušais, mūsų pasiūlyme yra keletas vonios kambario įrangos elementų, iš kurių galima rinktis. Jie skiriasi, pvz. montavimo būdas (paviršius ir lygumas), taip pat galimos funkcijos ir forma. Kvadratiniai lietaus dušai yra populiarūs ir itin stilingi. Jie turi didelį paviršių su išsklaidytomis skylėmis, pro kurias teka vanduo.

Kokie elementai turi įtakos komfortui naudojant lietaus dušą su rageliu?

- tvirtas apdirbimas naudojant nerūdijantį plieną, atsparų drėgmei ir aukštai temperatūrai, neatsparus korozijai,

- termostatas pastoviai vandens temperatūrai nustatyti,

- galimybė reguliuoti vandens tekėjimo intensyvumą – švelni arba intensyvi srovė,

- ragelio atveju – tinkamo skersmens rankenos, kad puikiai tilptų į rankąe,

- lietaus dušo galvutės atveju – galimybė laisvai reguliuoti lietaus dušo rankenos nustatymą ir kampą.

Mūsų pasiūlyme yra ir lietaus dušas prie lubų, ir prie sienos montuojamas variantas. Lietaus dušo rankena yra tinkamo dydžio ir ilgio, kad būtų galima ilgiau pasiekti dušo viduje.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!