Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios veidrodžiai

Tualetas, vonia arba dušas, praustuvas ir skalbimo mašina yra privalomi kiekvieno vonios kambario elementai, kurie turi būti kuo funkcionalesni ir patogesni. Tačiau šį kambarį būtų sunku įsivaizduoti net be mažiausio veidrodžio. Vonios veidrodis leidžia atlikti kasdienes grožio procedūras, pasidaryti makiažą ir kontroliuoti šukuoseną, o vyrams, be kita ko, kruopščiai nusiskusti.
Tai dar ne viskas, nes vonios veidrodis atlieka ne tik tipišką utilitarinį, bet ir estetinį vaidmenį. Tai neabejotinai padidina viso kambario vertę, pagyvina, suteikia erdvės ir optiškai padidina.
Prieš montuodami veidrodį ant sienos, turėtumėte gerai apgalvoti jo vietą, o tiksliau – aukštį, kuriame jis kabės. Itin svarbu pritaikyti jį namų ūkio nariams, kad kiekvienas, nepriklausomai nuo ūgio, galėtų patogiai matyti save.

Apvalūs veidrodžiai ir asimetriniai veidrodžiai – modernus ir madingas išdėstymas

Populiariausi yra apvalūs vonios veidrodžiai, kurie užima palyginti nedaug vietos, tačiau vis tiek atrodo labai įspūdingai. Priklausomai nuo modelio, kurį siūlome savo parduotuvėje, skersmuo yra 50, 60 arba 70 centimetrų. Vonios veidrodžiai turi juodą arba auksinį rėmą, todėl renkantis vieną iš jų reikėtų pasirūpinti tinkama veidrodžio aplinka. Svarbu, kad šios spalvos elementai atsirastų vonios kambaryje, kad būtų sukurta vientisa visuma. Be to, jei vonios zona tai leidžia ir įrengtos dvi kriauklės, taip pat verta pakabinti du apvalius veidrodžius vienas šalia kito.
Įdomiai atrodo ir berėmės apvalus veidrodis, kurį galima laisvai derinti prie bet kokios spalvos furnitūros ir aksesuarų. Tai neprimeta specifinio stiliaus, yra labai universalus, o kartu ir subtilus.
Be to, labai madingi ne tik apvalūs veidrodžiai, bet ir modernūs vonios veidrodžiai, o tiksliau – asimetrinės formos, pavyzdžiui, panašūs į deimantą ar penkiakampį. Pristatę tokį elementą į savo vonios kambarį, galime būti tikri, kad jis sutelks dėmesį ir patrauks dėmesį. Nepaisant nestandartinių matmenų, kiekvienas modelis buvo sukurtas taip, kad būtų kuo patogesnis naudoti.

Sieninis veidrodis ant juostelės – vonios kambariui ir dar daugiau

Apvalūs veidrodžiai būna įvairių dydžių, todėl puikiai tinka bet kokiam vonios kambariui, net ir turinčiame gana ribotą plotą. Visai kompozicijai originalumo ir stilingumo suteikiantis sprendimas – apvalus vonios veidrodis ant juostelės. Šiuo atveju diržas atlieka ne tik rankenos vaidmenį, bet ir puošmeną. Kai kurie modeliai vietoj diržo turi dekoratyvinę virvelę, kurios dėka puikiai dera interjeruose, dekoruotuose, pavyzdžiui, skandinavišku stiliumi.
Vonios veidrodžiai gali būti sėkmingai naudojami ir kitose patalpose, pavyzdžiui, miegamajame, svetainėje ar koridoriuje. Šiose vietose ypač verta kabinti modelius auksiniu rėmu, veidrodžius ant diržo ar virvelės arba neįprastos formos. Jie papuoš interjerą, suteikdami erdvinį efektą.

Vonios veidrodis – visada gerai apšviestas

Kiekvienas vonios veidrodis – apvalus, asimetriškas ar ant juostelės – turi būti tinkamai apšviestas, kad juo būtų galima laisvai naudotis. Geriausiai tiks abiejose veidrodžio pusėse ir viršuje sumontuotos lempos, kurių dėka veidas bus tolygiai apšviestas ir nesusidarys nereikalingi šešėliai.
Priklausomai nuo jūsų pageidavimų ir vonios kambario dizaino, galite rinktis šiltą, geltoną arba šaltą, baltą šviesą. Dėl gana dažno vonios veidrodžio naudojimo rekomenduojamos LED lemputės, kurias galima be rūpesčių įjungti ir išjungti. Be to, jie taupo energiją ir visiškai neįkaista.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!