Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Baterijos apdaila
połysk (10)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios dušo maišytuvai

Jau seniai vyrauja tendencija vietoj vonios rinktis dušo kabiną. Tam įtakos turi ne tik patogumas ir vandens taupymas, bet ir vis gausėjantis purškimo prietaisų pasirinkimas. Dušo maišytuvai yra aprūpinti galimybėmis, kurios padaro juos funkcionalesnius ir leidžia atsipalaiduoti vonioje. REA asortimente yra platus vonios kambario furnitūros pasirinkimas, kuris stebina savo dizainu ir naudojimo paprastumu.

Dušo kabinos maišytuvas – kurį pasirinkti?

Renkantis purškimo įrenginį reikėtų atsižvelgti ne tik į estetinius klausimus, bet ir į savo poreikius bei vonios kambario technines galimybes. Variantas, kurį dažniausiai renkasi mūsų klientai, yra potinkinis dušo maišytuvas. Jis montuojamas po plytelėmis, todėl nedaro neigiamos įtakos vonios kambario dekorui ir užima mažiau vietos. Tai taip pat turi įtakos naudojimo patogumui, nes trūksta išsikišusių konstrukcinių elementų.

Kitas variantas – paviršiniai dušo maišytuvai, kuriuose visi elementai montuojami ant sienos. Tokio sprendimo privalumas – lengvas priėjimas prie dalių, kurios gedimo atveju puikiai padeda. Tokie modeliai taip pat yra šiek tiek pigesni už potencinius dušo maišytuvus, tačiau tai nesumažina jų kokybės ir estetikos.

Dušo maišytuvai – platus sprendimų pasirinkimas

Mūsų pasiūlyme rasite modelių, kurie stebina savo forma ir funkcionalumu. Vartotojams siūlome tiek standartinius dušo maišytuvus, tiek su moderniais patogumais. Be kita ko, galime pasiūlyti:

- dušo komplektai,
- lietus,
- paprasti paslėpti dušo maišytuvai,
- dušo įrangos priedai.

Prekiaujame dušo maišytuvais kabinai, kurie skiriasi galvutės konstrukcija, surinkimo būdu ir operacine sistema. Taip pat verta atkreipti dėmesį į daugybę raštų ir spalvų variantų, kurių dėka dušo maišytuvai bus estetinė interjero paįvairinimo priemonė.

  • Paslėpti dušo maišytuvai – madingas komplekto papildymas *

REA dušo maišytuvai dėl savo gražaus dizaino yra ne tik praktiški, bet ir labai elegantiškas vonios kambario dekoro elementas. Mūsų siūlomi dušo maišytuvai gali būti derinami su lietaus dušais, kurių dėka gausime derantį dušo komplektą. REA dušo maišytuvai pagaminti iš aukščiausios kokybės žalvario, padengti 4 kartus chromo danga. Tai garantuoja ilgaamžiškumą ir patikimumą daugelį metų.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!