Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Atidarymo būdas
Stumdomas (6)
Spalva
Rodyti viską
Baterijos apdaila
mat (36)
Kabinos dydis
120 (19)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Walk-In sienos

Dėl patogumo ir vandens taupymo vis daugiau žmonių nusprendžia įrengti dušą. Dušo kabinos nebėra mažų vonios kambarių sritis, kur dėl ribotos erdvės negalima nusipirkti vonios. Šis sprendimas taip pat noriai pasirenkamas didelėms erdvėms ir maudymosi salonams. Be standartinių kajučių, jūs taip pat turite kajutėse walk in. Tai yra modernios, o kartu ir praktiškos konstrukcijos, kurių dėka galite įgyvendinti net neįprastas idėjas dėl išdėstymo.

Kaip gamintojas gerai išmanome dabartines interjero dizaino tendencijas ir klientų poreikius. Taigi pristatėme šiuolaikiškus ir ypač dizainerių sukurtus walk in dušo ekranus, kurie puikiai tiks kiekvienamoja vonioje. Skirtingai nuo tradicinių namelių, juose nėra durų, o jų šonai tvirtinami prie sienos. Tai leidžia jums pritaikyti struktūrą pagal savo vonios kambario matmenis, taip pat pagal jūsų individualius lūkesčius.
Sienomis walk in yra pritvirtintas tiesiai prie grindų, todėl visa tai atrodo labai elegantiška. Šis sprendimas taip pat turi praktinį aspektą, nes jis suteikia žmonėms, turintiems judėjimo problemų, be problemų įeiti į dušą.Kajutės walk in taip pat yra patvarios ir lengvai valomos dėl savo paprastos struktūros.
Dušo ekranai walk-in – platus modelių asortimentas

Mūsų pasiūlyme rasite aukščiausios kokybės gaminius, kurie jus džiugins savo dizainu ir funkcionalumu. Su jų pagalba sukursite madingą dušo ekranai walk-in vonios kambarį, kuris atitiks jūsų vizualinius ir funkcinius lūkesčius. Siūloma dušo ekranai walk-in:

- pagamintas iš grūdinto stiklo, atsparaus įtrūkimams ir trūkinėjimui,
- występują w wielu modelach.
- jų yra įvairių modelių.
- buvo padengtos specialia danga, kuri palengvina sienų walk in išlaikyti švarią,
- jie yra patvarūs ir pagaminti atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę.

Patikrinkite, kokius dušo ekranai walk-in galime jums pasiūlyti, ir išsirinkite modelį, kuris tiks jūsų vonios kambaryje. Kviečiame pirkti!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!