Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Kabinos tipas
Kampas (137)
Atidarymo būdas
Stumdomas (61)
Spalva
Rodyti viską
Baterijos apdaila
połysk (97)
Kabinos dydis
90x90 (37)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo kabinos 90x90, 80x80 ir kitos

Atskiras dušas vis dažniau atsiranda mūsų vonios kambariuose – ir kaip tradicinės vonios pakaitalas, ir šalia, jei leidžia interjero dydis. Tai sprendimas, leidžiantis bet kuriuo metu greitai ir patogiai išsimaudyti. Šiuolaikinės dušo kabinos yra ne tik patogios naudoti ir praktiškos, bet ir labai stilingos. Dėl to jie puikiai dera prie modernaus vonios kambario stiliaus. Dėl didžiulės modelių įvairovės nesunkiai išsirinkti tinkamą bet kuriai erdvei – optimalų ne tik pagal dydį ar formą, bet ir išvaizdą.

Tinkama dušo kabina kiekvienam interjerui

Nepriklausomai nuo kambario dydžio ir formos, tinkamos kabinos pasirinkimas neturėtų kelti problemų. „Rea“ siūlo tiek standartinių, tiek rečiau paplitusių formų ir dydžių. Ką?

- Mažuose vonios kambariuose puikiai tiks 80×80 dušo kabina. Pusapvalė forma tokiu atveju sutaupys dar daugiau vietos.

- Šiek tiek didesnė 90 × 90 dušo kabina suteikia patogesnę vonią, o dėl sprendimų naudojant sulankstomas sienas ji gali būti itin funkcionali.

- Vis populiaresnis pasirinkimas yra ir stačiakampiai modeliai, kurie puikiai atrodo moderniai išdėstyti, tuo pačiu suteikiantys daugiau erdvės duše. Šis sprendimas suteikia platų matmenų spektrą, pvz., 80×90, 80×100 ar net 120×90 cm.

  • Taip pat itin populiarėja dušai*, t. y. be dušo padėklo ir naudojant į grindis įleistą kanalizaciją (pvz., linijinį). Šis sprendimas itin estetiškas, bet ir praktiškas. Be to, dėl įėjimo sienų galite beveik laisvai formuoti erdvę ir patys susikurti svajonių dušą.

Kuo skiriasi mūsų siūlomi vonios dušai?

Siūlome platų gaminių asortimentą, kurio dėka kiekvienas žmogus turi galimybę rasti kažką sau, nepriklausomai nuo vonios kambario dydžio ir išdėstymo vizijos. Asortimente yra tiek klasikinės vonios kabinos su chromo apdailos profiliais, tiek juodos ir auksinės spalvos versijos, kurios yra puikus pasirinkimas visiems modernių elementų ir žavesio dvasios mėgėjams. Profiliai ir rankenos pagaminti iš aliuminio, kuris lazeriu buvo padengtas aukščiausios kokybės emalio danga 4 kartus. Dėl šios priežasties aprašytos dalys, kuriose įrengtos dušo kabinos, pasižymi padidintu atsparumu korozijai, tamsėjimui ir spalvos pasikeitimui. Be to, jų paviršius itin patvarus ir itin lengvai valomas.

Nepriklausomai nuo to, ar svajojame apie dušo kabiną be padėklo, ar tradicinę versiją su padėklu, visos jos pagamintos iš aukščiausios kokybės saugaus grūdinto stiklo. Dėl to galite pasikliauti be problemų ir lengvu naudojimu. Mūsų siūlomi gaminiai išsiskiria universalia išvaizda, todėl lengvai priderinami prie kitų įrangos elementų. Asortimente yra tiek paprasčiausių stiklų, tiek loftinės dušo kabinos modelių. Taip pat bus daug pasiūlymų visiems, kurie mėgsta metalinę apdailą. Praktiškais sprendimais besirūpinantys žmonės gali rinktis dušą, kur kabinoje papildomai įrengiamos nedidelės lentynėlės.

Dušo kabinos – Rea pasiūlymas

Prekės ženklo „Rea“ pasiūloje – daugybė sprendimų, pritaikytų įvairiems klientų lūkesčiams ir poreikiams. Kiekviena mūsų dušo kabina sukurta atsižvelgiant į maksimalų ilgaamžiškumą, tvirtumą ir funkcionalumą, taip pat patrauklų dizainą, atitinkantį šiuolaikines tendencijas. Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!