Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Skysčiai dušo kabinoms

Misija švarus vonios kambarys – dušo valikliai

Vonios kambarys yra vienintelis mūsų namų erdvės kambarys, kuriame tokiu greičiu gali kauptis dulkės. Joks kitas kambarys, virtuvė ar vonios kambarys taip greitai nesusitepa kaip ten. Tai mūsų net neturėtų stebinti, nes tai yra dažniausiai naudojamas kambarys namuose. Nors kiekvienas turi savo kambarį ir savo laisvės zoną, vonios kambarys tarnauja visiems namų ūkio nariams.

Nesvarbu, ar tai būtų maudymosi buduaras, ar kuklus, mažas vonios kambarys, šiam kambariui reikia ypatingo dėmesio, kai kalbama apie švaros palaikymą. Tinkamai parinktų medžiagų naudojimas yra svarbus vonios kambario įrengimo proceso elementas, tačiau svarbus ir tinkamos įrangos pasirinkimas. Taip neišvengsime prievolės valytis, tačiau galime apsisaugoti nuo atkaklaus šveitimo. Dušo kabinos su hidrofobine danga gali būti mūsų sąjungininkės kovoje už švaresnį interjerą.

Padengtas dušo valiklis

Kalkių nuosėdos, vandens dėmės ar muilo dėmės – skamba pažįstamai, tiesa? Ar būtina atlikti kasdienius ritualus, skirtus tam, kad salonas būtų nepriekaištingai švarus? Visiškai ne, jei tik pasirinksite tinkamas valymo priemones. Be jokios abejonės, tai mūsų siūlomi produktai dušo kabinos valymui. Kad ji blizgėtų, verta ranka ranką į dušo kabinoms plauti skirtą skystį. Būtent jame surenkamas didžiausias vandens dalelių kiekis, kurį palikus gali atsirasti pelėsis. Mūsų parduotuvėje siūlomi dušo kabinos valikliai gali pašalinti visus grybelius ir bakterijas, kurie sugebėjo patogiai įsijausti drėgnoje zonoje. Karštas oras, kuris užpildo vonios kambarį iš karto po išsimaudymo, prisideda prie pelėsio augimo. Dušo kabinoms plauti skirtas skystis apsaugos mus nuo nemalonaus šveitimo.

Šios vietos tinkamos higienos palaikymo klausimai yra vienas dalykas, estetiniai sumetimai – kita sąlyga. Šiuo metu turimos dušo kabinos dažniausiai turi naujovišką plika akimi nematomą dangą. Vandens molekulių nusėdimo ant stiklo dangos mažinimas yra pagrindinė jų sritis. Hidrofobinis dušo kabinų impregnavimas padės pašalinti vandens likučius, tekančius stiklo paviršiumi ir sukuriančius dryžius bei dėmes. Mūsų parduotuvėje siūlomas dušo kabinos valiklis su hidrofobine danga yra itin efektyvus, nes jame esantys polimerai atnaujina dušo kabinos dangos savybes, susidedančias iš vandens dalelių atstumimo. Priemonė švelniai valo ir tuo pačiu nebraižo stiklo paviršių.

Iš mūsų pasiūlymo įsigytos valymo priemonės yra sąjungininkės kovojant už švarias dušo kabinas. Panaudojus maudytis gali tapti daug maloniau. Mėgaukitės apsipirkimu!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!