Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios dušai

Kasdieninė vonia gali būti labai maloni ir gaivi. Tereikia užsukti į Rea parduotuvę ir įsigyti ten esančius dušo dušus. Tai idealus sprendimas visiems, norintiems kasdien mėgautis pavargusio ir skaudančio kūno hidromasažo teikiamais privalumais.

Mūsų asortimentas nuolat papildomas naujais dušų kabinų modeliais. Tai reiškia, kad čia nesunkiai rasite rinkinį, kuris jums labiausiai tiks tiek estetika, tiek funkcionalumu. Nežinote, kokius vonios dušus pasirinkti? Mūsų specialistai padės išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Jų dėka savo vonioje galėsite įsirengti lengvai naudojamą dušo kabiną, kuri puikiai derės prie kambario išdėstymo stiliaus. Priklausomai nuo individualių pageidavimų ir poreikių, pas mus galite įsigyti visą dušo plokščių komplektą, taip pat atskirus elementus jam užbaigti.

Dušo dušai – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Renkantis tinkamą dušo kabiną, reikia atkreipti dėmesį į kai kurias funkcines šio tipo vonios įrangos ypatybes. Perkant dušo galvutes idealus sprendimas – pasirinkti modelius, kurie savo forma ir dydžiu atitiktų analogiškus dušo maišytuvą ir lietaus dušą charakterizuojančius parametrus. Labai svarbu, kad gaminys būtų aprūpintas vandens srauto ir suvartojimo reguliavimo bei veiksmingo kalkių šalinimo sistemomis. Funkcinis dušo dušas dažniausiai komplektuojamas su praktiška metaline žarna, kuri išsiskiria atsparumu mechaniniams pažeidimams ir jai valyti naudojamuose preparatuose esančiomis veikliosiomis medžiagomis. Funkciniai nesisukantys galai neleidžia žarnai pasisukti besimaudant vonioje.

Taip pat turite atsiminti, kad dušo kabinoje yra įvairių baterijų. Neseniai termostatiniai modeliai tapo labai populiarūs. Jomis įrengtas vonios dušas garantuoja pastovios kūno prausimo vandens temperatūros palaikymą.
Stilingas ir funkcionalus vonios kambarys su dušu jūsų namuose? Su Rea viskas įmanoma! Maloniai kviečiame susipažinti su jos pasiūlymu!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!