Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios tekstilė

Tekstilė parinkta kiekvienam vonios kambariui

Kiekvieno vonios kambario dekorą ir mūsų estetinį potyrį vizualiai priimant lemia keli dalykai. Plytelių, vonių, dušo kabinų, kriauklių ir furnitūros pasirinkimas yra svarbūs elementai, kaip ir tinkama tekstilė. Naudojami raštai ir spalvos lemia, kaip jaučiamės tam tikrame kambaryje. Vonios kambarys, be griežtai higieninių funkcijų, turėtų atlikti papildomas užduotis. Mums reikia, kad šis kambarys suteiktų mums atsipalaidavimo ir atokvėpio po sunkios dienos. Prieiga prie tekančio vandens neužtenka. Estetiniai sumetimai, kuriuos turime savyje, tikisi darnios erdvės kompozicijos.

Vonios tekstilė kaip komplekto papildymas

Nepriklausomai nuo vonios kambario stiliaus, jis turi būti papildytas tinkamai parinkta vonios tekstile. Koks būtų net gražiausias vonios kambarys be minkšto kilimėlio ant grindų ar rankšluosčio, kabančio ant kabliuko? Kilimėlio vieta ant grindų sušildo interjerą ir iškart leidžia jaustis jaukiau. Grindų paviršiams skirtos medžiagų plokštės taip pat yra geras šilumos izoliatorius. Tada vengiame tiesioginio kontakto su šaltu plytelių paviršiumi.

Mūsų parduotuvės pasiūloje – įvairūs siūlomos tekstilės spalvų variantai. Atspalvių asortimentas platus ir įvairus. Mes rūpinamės, kad mūsų siūlomas asortimentas būtų parinktas, garantuojantis aukščiausią kokybę. Dėl to, kad mūsų parduodamos prekės yra kokybiškos, prekėms be rūpesčių suteikėme 24 mėnesių garantiją. Skoningai parinkti, jie derės prie įvairių derinių ir interjero stilių.

Kviečiame naršyti po atskirus šios kategorijos gaminius mūsų parduotuvėje, kad įsitikintumėte, jog siūloma vonios tekstilė yra itin estetiška ir pagaminta itin kruopščiai.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!