Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Kabinos tipas
Kampas (54)
Atidarymo būdas
Stumdomas (17)
Kabinos dydis
90x90 (15)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Juodos kajutės

Ar norite paįvairinti vonios kambario interjerą ir suteikti jam rafinuoto charakterio? Vietoj tradicinės skaidrios kabinos pasirinkite juodą dušo kabiną lofto stiliumi. Pastaraisiais mėnesiais tai buvo absoliutus interjero dizainas ir yra labai populiarus tarp žmonių, kurie sutvarko ar atnaujina vonios kambarį.

Originalus jo pobūdis juoda dušo kabina yra būtent dėl ​​kontrastingų profilių, išdėstytų stiklų sujungimo vietose. Kai kurie juodų kajutių variantai yra „šachmatų lentos“ formatas. Vienoje pusėje esančios juodos grotelės daro interjerą šiuolaikišką, nors jame netrūksta kaimiško stiliaus. Subalansuoti, harmoningi modeliai užtikrina visišką atsipalaidavimą maudantis. Papildoma juodo dušo kabinos puošmena yra aliuminio rankena, esanti virš įėjimo.

Mūsų siūlomos juodos dušo kabinos

REA parduotuvės asortimente rasite juodas dušo kabinas 80×80 arba 90×90. Taip pat yra stačiakampių konstrukcijų, leidžiančių sutvarkyti probleminius, ilgus vonios kambarius. Dėl didelio prieinamumo ištisų kajučių, taip pat atskirų jų elementų, t. Y. Stiklo plokščių, jis gali sukurti erdvę įvairiais būdais, kad būtų galima tinkamai panaudoti kiekvieną turimą interjero kvadratinį metrą.

*Mes rekomenduojame savo klientams: juoda 80×100 dušo kabina; juoda dušo kabina 80×80; juoda kabina 90×90 ir daugelis kitų iš Bler, Solar, Fargo kolekcijų. Jie buvo pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų – du kartus grūdinto stiklo 600–800 ° C temperatūroje ir aliuminio profilių. Tai garantuoja didelį atsparumą įbrėžimams ir mechaniniams pažeidimams, o dėmių ir akmens sugadinimo atveju – lengvai valoma Easy Clean danga.

Kaip matote, kiekviena gaminio detalė buvo apgalvota ir kruopščiai suprojektuota. Tokiu būdu buvo sukurtos juodos dušo kabinos, noriai naudojamos namuose, bet ir viešbučiuose ar SPA ir sveikatingumo centruose. Be juodos dušo kabinos 80×80 arba 90×90, rinkinyje yra ir reikalingi tvirtinimo priedai – rankenos, drenažai, profiliai, dušo komplektai.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!