Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Spalva
Rodyti viską
Nutekėjimo tipas
Rodyti viską
Drenažo ilgis (cm)
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Linijiniai dušo kanalai

Dušas be padėklo atrodo labai stilingai ir moderniai, o tuo pačiu patogus naudoti. Tokiu būdu daug lengviau įlipti ir išlipti iš salono, o tai gali būti svarbu ypač riboto judumo žmonėms. Kuriant tokį dušą linijinis nutekėjimas padės efektyviai apsisaugoti nuo grindų užliejimo, o kartu ir diskretiškai jose pasislėpusio. Šio tipo elementai skiriasi ne tik dydžiu, todėl juos galima pritaikyti beveik bet kokiam išdėstymui, bet ir išvaizda. Dėl to jie gali puikiai papildyti kambario dekorą, suteikdami jam elegancijos.

Linijinis dušo nutekėjimas – praktiškas ir stilingas vonios kambarys

Linijinis dušo nutekėjimas puikiai dera prie minimalistinių tendencijų, pastebimų daugelyje modernių vonios kambarių. Tačiau jis taip pat puikiai tinka bet kokiam apdailos stiliui, todėl yra itin universalus. Atsisakymas nuo dušo padėklo ir linijinio nutekėjimo pasirinkimas duše turi ir kitų privalumų. Jie apima:

- universalumas – gali būti naudojamas beveik bet kuriame vonios kambaryje tiek namuose, tiek komercinėse patalpose ar viešbučiuose,
- elegantiška išvaizda – tapatinama su dizainerių interjeru,
- funkcionalumas – lengva išlaikyti švarų dušą ir jo aplinką, taip pat kasdienio naudojimo patogumas,
- įvairovė – įvairių tipų kanalizacijos apdailos prieinamumas.

Renkantis linijinį drenažą savo interjerui, verta atkreipti dėmesį į svarbiausius jų parametrus, tokius kaip pralaidumas (galimybė nuleisti tam tikrą vandens kiekį nurodytu laiku) ar įrengimo gylis. Taip pat svarbi garantija – Rea gaminiams ji siekia net 10 metų!

Rea linijiniai kanalai – stilius ir kokybė

Prekės ženklas Rea siūlo linijinius kanalizacijos vamzdžius, kurie lengvai tilps jūsų interjere. Jie skiriasi parametrais, išvaizda ir spalvomis, tačiau juos sieja puikus meistriškumas, lemiantis ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Mūsų pasiūlyme yra pvz. žemi drenai, kurie gali būti montuojami net nepalankiomis sąlygomis, taip pat įvairūs apdailos variantai, leidžiantys pasirinkti kanalizaciją, kuri puikiai derėtų prie kitų išdėstymo elementų.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!