Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Surinkimas
Ant grindų (2)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios dušo padėklai

Laisvai pastatomos dušo kabinos sudaro pilną komplektaciją, kuriai nereikia jokių papildomų elementų. Kitokia situacija yra pačių sukonstruotų dušų atveju, kai individualių priedų pasirinkimas priklauso nuo investuotojo. Tokiu atveju būtina įsigyti irklavimo baseiną, kuris atitiktų kabinos tipą ir atitiktų individualius vartotojų lūkesčius. REA pasiūloje – daugybė sprendimų, kurie pasiteisins esant įvairaus dizaino kabinoms.

Dušo padėklai – kurį pasirinkti?

Prieš nuspręsdami įsigyti konkretų modelį, pirmiausia turite nustatyti, kokio tipo dušo padėklas veiks jūsų vonios kambaryje. Universaliausi, o kartu ir praktiškiausi yra žemi dušo padėklai, nes palengvina naudojimąsi dušu. Jie leidžia patogiai patekti į saloną ir neužima daug vietos. Aukštų sienų trūkumas taip pat turi įtakos naudojimosi dušu saugumui, todėl tokie vonios padėklai rekomenduojami vyresnio amžiaus ir judėjimo problemų turintiems žmonėms.

Taip pat parduodame gilius dušo padėklus, kurie neleidžia vandeniui apsitaškyti po vonios kambarį. Tokie modeliai puikiai tiks maudant vaikus ar plaunant rankas. Be konstrukcijos, taip pat turėtumėte nurodyti dušo padėklo parametrus ir atidžiai išmatuoti kabinos dydį.

  • Aukštos ir žemos dušo kabinos kiekvienam vonios kambariui*

Stengiamės, kad mūsų asortimentas būtų įvairus prekių atžvilgiu. Todėl galime Jums pasiūlyti įvairiausių sprendimų, tarp kurių yra plokštieji dušo padėklai arba aukštesnėmis sienelėmis. Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, galime užtikrinti, kad siūlomi dušo padėklai:

- jie sukurti taip, kad juos būtų patogu naudoti,
- jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų,
- turėti estetinę išvaizdą,
- yra įvairių spalvų ir apdailos stilių.

Siūlomi vonios padėklai parduodami su tvirtinimo elementų komplektu. Be to, jie pagaminti iš specialiai parinktų medžiagų, kurių dėka juos lengva valyti.

Dušo padėklai – mūsų pasiūlymas

Siūlome modernius dušo padėklus, įvairių dydžių, pagamintus iš patvaraus akrilo arba mineralinio akmens. Priklausomai nuo modelio: gilus, seklus, itin plonas. Populiariausias – 80×80 irklavimo baseinas. Nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų komanda yra jūsų paslaugoms.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!