Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Stiklo storis
6 mm (63)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Durų dydis
100 (20)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo durys

Dušo erdvę galima atskirti įvairiais būdais. Vienas iš jų yra dušo durys, kurios yra alternatyva tradicinėms kajutėms. Tai idealus sprendimas įrengiant dušo padėklą nišoje. Tačiau jie taip pat gali būti naudojami kartu su linijiniu kanalizacija, įleidžiama į grindis, sukuriant labai patogią ir šiuolaikiškai atrodančią išdėstymą. Kokybiškų komponentų naudojimas ir tinkamas jų surinkimas taip pat užtikrina reikiamą sandarumą ir ilgaamžiškumą.

Įvairios dušo durys – susikurkite savo išdėstymą

Dušo durelės yra įvairių standartinių dydžių (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm), o kartais jas taip pat galima pagaminti pagal tikslų dydį. Tai leidžia juos tiksliai priderinti prie bet kurio vonios kambario. Jie taip pat skiriasi savo dizainu, kuris yra susijęs su jų naudojimo būdu. Priklausomai nuo individualių pageidavimų ir konkrečios erdvės sąlygų, galite pasirinkti dušo duris:

- stumdomas,
- vyriai,
- sulankstomas.

Rea pasiūlymas apima daugybę šių sprendimų variantų, leidžiančių pasiekti maksimalų interjero funkcionalumą ir estetiką. Dušo durys taip pat gali turėti skirtingą apdailą (pvz., profilius, rankenas), o tai padeda sukurti norimą išdėstymo stilių. Šiuo metu yra populiarių juoda apdaila, kuri gražiai dera su tos pačios spalvos furnitūra ir suteikia šiuolaikišką, elegantišką efektą.

Rea dušo durys – protingas pasirinkimas

Pasirinkę Rea sprendimus, būsite tikri, kad susitelksite į tvirtą darbą ir geriausią stilių. Mūsų dušo akiniai pagaminti iš aukščiausios kokybės stiklo ir sukonstruoti itin kruopščiai, o tai užtikrina jų ilgaamžiškumą ir patikimumą bei apdailos elementus. Modernus, įvairus dizainas padeda rasti elementų, derančių prie bet kokio stiliaus išdėstymo, o inovatyvūs sprendimai leidžia padidinti jų funkcionalumą. Siūlome platų dydžių ir tipų dušo durų asortimentą, kuris tiks bet kokioje erdvėje. Kviečiame susipažinti su pasiūlymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!