Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Tualeto dalys

Reikalingas vonios prietaisas – tualeto sėdynė

Vonios kambarys yra labai reiklus kambarys. Kurdami jo erdvę turėtumėte prisiminti keletą elementarių dalykų. Naudojamos apdailos medžiagos turi būti atsparios kintančioms temperatūroms ir padidėjusiai drėgmei. Jie taip pat turėtų būti pagaminti iš lengvai valomų medžiagų. Vonios kambarys – tai vieta, kurios valymas dažnai reikalauja daug laiko ir tikslumo. Tiek apie praktinę pusę. Pažvelkime į tai dizainerio akimis. Pasirinktas išdėstymas priklauso nuo mūsų individualių pageidavimų. Mes patys turime gerai jaustis mums tarnaujančiame interjeruose, atrodyti stilingai ir originaliai.

Joks vonios kambarys neatrodys gerai be kruopščiai parinktų dekoravimo priedų. Vienas iš jų yra tualeto sėdynė. Patogus naudojimasis tualetu neįmanomas be unitazo sėdynės. Tualeto sėdynė padidina ne tik patogumą naudotis tualeto dubeniu. Tai pagerina saugos lygį ir užtikrina tinkamą naudojimosi šia vieta higieną. O gal laikas seną modelį pakeisti nauju?

Tualeto sėdynė kaip puošybos elementas

Daugelis gali savęs paklausti: kam man reikia naujos klozeto sėdynės, jei senoji vis dar visiškai nesugadinta? Štai kodėl, kad ši vieta būtų papuošta. Tualeto sėdynė – tai daiktas, be kurio neapsieina nė vienas unitazas. Galbūt tai tik klozeto dangtis, bet koks strateginis dalykėlis kiekvienoje vonios erdvėje. Nes unitazo naudojimas be tokio svarbaus elemento kaip klozeto sėdynė atrodo neįmanoma užduotis. Tačiau verta suprasti, kad jis atlieka ne tik praktines funkcijas.

Be to, kad šis daiktas mums tarnauja kasdienėje veikloje, jis dažnai atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Ir dėl šios priežasties jis taip pat turi turėti tam tikrą išvaizdą. Klasikinė balta tinka bet kokiam interjero dizainui. Tai tokia universali spalva, kad ją galima rasti visur. Tačiau mes siūlome kur kas platesnį pardavimų pasirinkimą. Ar norite į tualeto erdvę įnešti šiek tiek avangardo? Teisingai. Kas sakė, kad turime pasikliauti tik standartinėmis spalvomis? Visi energingus akcentus interjeruose mėgstantys žmonės mūsų pasiūloje ras kažką sau. Spalvinga tualeto sėdynė tiks įvairiais būdais.

Mūsų parduotuvėje įsigytas klozeto dangtis klozetui yra kokybiška prekė. Pagaminta iš duroplasto, garantuoja ilgalaikį naudojimą. Ir mes, kaip parduotuvė pirkimo metu, siūlome 24 mėnesių garantiją. Unitazo dangtis yra universalaus dydžio, todėl tiks daugeliui įprastai prieinamų unitazo. Tinkamai profiliuotas, jis turėtų atitikti kiekvieno iš mūsų lūkesčius.

  • Lėtai užsidarantis klozeto dangtis. Patogumas ir patogumas*

Išvykti ar neišvykti? Tai yra klausimas. Tai toks svarbus klausimas, kad gali kilti ginčų tarp sutuoktinių. Todėl mūsų parduotuvė bando išspręsti šią problemą. Lėtai krentančios lentos įsigijimas gali panaikinti bent vieną šeimos nesutarimų priežastį.
Lėtai krintantis unitazo dangtis turi puikų pranašumą, nes jis lėtai, be nereikalingo triukšmo, nukris ten, kur ir turi būti.

Tualeto sėdynėje yra daug jautrių vietų, prie kurių gali būti sunku patekti. Minkštai užsidaranti tualeto sėdynė yra su greita jungtimi. Tai palengvina valymą, nes jį galima išmontuoti ir vėl sumontuoti. Tai labai palengvina valymo procesą ir žymiai sutrumpina jo trukmę. Nešvarių kampelių pasiekimas labai dažnai erzina ir atgraso nuo tokios veiklos. O iš mūsų pasiūlymo pasirinkę lėtai užsidarantį klozeto sėdynę, vonios kambario valymas nebebus neigiama asociacija.

Kviečiame susipažinti su mūsų asortimentu. Puiki gaminių kokybė, didelis pasirinkimas ir 24 mėnesių garantija – tai mūsų siūlomas turtas, kurį ypač vertina vartotojai.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!