Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Baterijos apdaila
mat (11)
Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Maišytuvai, virtuvės maišytuvai

Įrengdami virtuvę, turėtumėte pasirūpinti net mažiausiais elementais. Be pagrindinės buitinės technikos, svarbi ir furnitūra bei tinkamas derinimas prie interjero. Tačiau nereikia pamiršti, kad virtuvės maišytuvas yra ne tik estetinis priedas, bet įrenginys, turintis įtakos naudojimosi patalpa patogumui. Mūsų parduotuvės pasiūloje rasite platų įvairių apdailos ir aptarnavimo stilių gaminių pasirinkimą.

Virtuvės maišytuvai – kokio tipo rinktis?

Puikiai žinome, kad kiekvienas klientas turi skirtingą viziją, kaip turėtų atrodyti jo virtuvė. Todėl stengiamės, kad kriauklių maišytuvų pasirinkimas būtų įvairus dizaino, surinkimo ir konstrukcijos požiūriu. Siūlomi įrenginiai taip pat galimi įvairiausių spalvų, tad rasite aukso, juodos, sidabrinės ir net baltos spalvos modelių. Dabartiniame asortimente galime pasiūlyti virtuvinius čiaupus:

- su ištraukiamu arba lanksčiu snapeliu,
- stovi,
- su užapvalintais profiliais,
- su aeratoriais,
- aukšta konstrukcija,
- su chromuotu paviršiumi.

Kiekvienas virtuvės čiaupas pagamintas iš specialiai parinktų medžiagų. Tai lemia jungiamųjų detalių tarnavimo laiką ir patikimumą, taip pat priežiūros paprastumą. Dėl to, kad virtuviniai maišytuvai montuojami sunkiomis sąlygomis, jie buvo sukurti taip, kad būtų atsparūs drėgmei ir aukštai temperatūrai.

Kriauklės maišytuvai kiekvienam interjerui

Stilingi REA virtuvės maišytuvai papildys jūsų virtuvės interjerą. Mūsų pasiūlyme yra baterijos, kurias galite pritaikyti bet kurioje patalpoje. Spalvų ir raštų įvairovė neabejotinai palengvins pasirinkimą ir leis be jokių kompromisų rasti jūsų poreikius atitinkantį akumuliatorių. Mūsų virtuvės maišytuvai yra sukurti daugybe skirtingų raštų, todėl tinka tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Virtuvės čiaupai – funkcionalūs ir estetiški

Siūlome įrenginius, sukurtus taip, kad jų naudojimas būtų patogus ir leistų taupiai vartoti vandenį. Dėl šios priežasties atskiruose kriauklių maišytuvų modeliuose yra aeratoriai, kurie aeruoja srovę. Įdomus sprendimas – ir kilnojama arba ištraukiama galvutė, kurios dėka nesunkiai išskalausite kriauklę. Daugumoje virtuvinių maišytuvų vietoje čiaupų yra svirtis, kuri leidžia tiksliau valdyti vandens temperatūrą ir slėgį.

Kviečiame susipažinti su visu REA parduotuvės pasiūlymu. Esame tikri, kad toks platus asortimentas pateisins jūsų lūkesčius. Jei turite problemų pasirenkant tinkamą virtuvės čiaupą, mielai patarsime.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!