Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Dubenėlio spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Pakabinamas bidė wc

Bidė – tai praktiškas prietaisas, garantuojantis maksimalią higieną. Prieš keliolika metų jie buvo įrengti tik prabangiuose butuose. Šiuo metu jie vis dažniau įrengiami naujų ar renovuojamų butų vonios kambariuose. Bidė atrodo kaip unitazas kartu su praustuvu. REA internetinėje parduotuvėje papildomai galite įsigyti funkcionalių bidė maišytuvų, kuriais pasinaudojus tualetu teka intymioms kūno vietoms plauti reikalingas vanduo. Kai kurie modeliai yra su dangteliu. Šis sprendimas padeda palaikyti švarą. Atlikus reikiamus higienos veiksmus, vonios bidė galima patogiai užsidaryti, taip užkertant kelią mikrobų plitimui ir nemaloniems kvapams.

Maksimalios švaros ir šviežumo garantija – lentos su antibakterinėmis dangomis. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, dangtis gali būti klasikinis arba lėtai užsidarantis. Pastarasis sprendimas yra labai populiarus tarp klientų, dėl triukšmo mažinimo ir sumažėjusios keraminių briaunų pažeidimo rizikos nuleidus liuką.

Stovėti ar pakabinti bidė – štai koks klausimas…

Kaip ir tualeto sėdynių atveju, bidė gali būti pakabinamas arba stovimas. Pakabinama bidė išsiskiria elegantiška išvaizda. Taip pat puikiai dera prie moderniu stiliumi dekoruotų interjerų, o valymas aplink įrenginį yra greitas ir efektyvus, nes pasiekiamas visas vonios grindų paviršius. Tačiau verta žinoti, kad pakabinamas bidė montuojamas sunkiau nei klasikinius stovinčius modelius. Paprastai šiam tikslui reikalingas specialus įleidžiamas rėmas. Bidė dubenį taip pat galima pritvirtinti prie sienos naudojant specialius varžtus.

REA parduotuvėje parduodamos bidės yra įvairių spalvų. Be klasikinių baltų modelių, taip pat galite įsigyti juodos arba sidabrinės spalvos prietaisų. Taip pat galite įsigyti prietaisų, skirtų naudoti vaikams.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!