Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba layouts.et Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Sieninės, kampinės ir laisvai pastatomos vonios

Sieninės vonios yra puiki alternatyva tradiciniams įmontuojamiems modeliams. Tai universalus sprendimas, kurį galima naudoti bet kuriame, net ir mažiausiame vonios kambaryje. Viskas dėl to, kad laisvai pastatoma sieninė vonia turi specialiai išlygintą šoną, leidžiantį ją pristumti prie sienos. Optimalus modelio ilgis 150 cm garantuoja patogumą naudotis vonia. Tokia didelė konstrukcija netilps jūsų vonios kambaryje? Jokiu problemu. Rea parduotuvės pasiūlyme yra kompaktiška kampinė vonia, kurios išmatavimai 80×80 cm. Taip pat čia jūsų laukia 90×90 cm vonia. Mūsų gaminiai pasižymi funkcionalumu ir estetine išvaizda. Paprastai jie yra stačiakampio formos. Pastaruoju metu pirkėjų tarpe vis labiau populiarėja ir madingos ovalios vonios.

Kurdami kubilus dėjome visas pastangas, kad jos išsiskirtų ne tik stilingu dizainu, bet ir naudojimo patogumu. Todėl, be modelių su standartiniu interjeru, mūsų pasiūlyme yra ir pigiausios vonios, pasižyminčios ergonomišku profiliavimu; kai kuriuose iš jų yra galvos atramos, porankiai ir sėdynės. Garantuojame, kad maudynės tokiame kubile suteiks jums tokius pat malonius pojūčius.

Sieninės vonios – XXI amžiaus sprendimas

Laisvai pastatomos ant sienos ir dušo vonios turi daug privalumų. Skirtingai nuo tradicinių modelių, jiems nereikia apdailos plytelėmis arba padengti dangčiais. Prieš juos montuodami, tereikia pasirinkti tinkamą vietą su vandens prieiga ir kanalizacija. Kiekviena vonia, net ir pati pigiausia, turi kamštį ir nutekėjimo vamzdį. Norint jį pritvirtinti pasirinktoje vietoje, tereikia veržliarakčio kojoms reguliuoti, silikono su dozatoriumi ir gulsčiuko. Vonia lengva valyti. Tačiau kiekvieną modelį, neatsižvelgiant į jo parametrus (pvz., 80×80, 90×90 cm), reikia reguliariai dezinfekuoti, o tai padeda pašalinti mikroorganizmus ir kalkių nuosėdas.

Maloniai kviečiame susipažinti su mūsų vonių parduotuvės pasiūlymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!