Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

WC įleidžiami rėmai

Puikiai išbaigtas ir funkcionalus vonios kambarys – daugelio žmonių svajonė. Jei esate vienas iš jų, turime jums puikų pasiūlymą. Tai * įleidžiami tualeto rėmai *, kurių dėka sumontuota sanitarinė sistema atrodys tvarkingai ir moderniai. Tualeto rėmas leidžia paslėpti ne tik cisterną, bet ir visas prie jo vedančias jungtis. Rea parduotuvėje galite įsigyti praktišką ir funkcionalų pakabinamą * unitazo rėmą *. Čia rasite modelių, skirtų naudoti ne tik su unitazo, bet ir su bidė. Labai patogus sprendimas – įsigyti įleidžiamą klozetą, parduodamą komplektais, susidedančiais iš klozeto sėdynės ir kometos sėdynės, kurią galima įsigyti klasikiniame ir lėtai užsidarančio varianto. Kiekviename įleidžiamajame rėme yra papildomai įrengtas bakelis ir mygtukai jo įjungimui bei montavimui reikalingi priedai.

Paslėpti tualeto rėmai – kodėl verta į juos investuoti?

Tualetą su rėmu savo vonioje nesunkiai įsirengsite patys. Visi komplekto elementai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių ardomam drėgmės poveikiui ir cheminėse medžiagose esančioms veikliosioms medžiagoms. Tualeto rėmą lengva valyti. Jo naudojimas padeda sumažinti vandens suvartojimą skalaujant.

Jei tvarkant vonios kambario išvaizdą jums svarbus jo interjero funkcionalumas, tinkamai parinktas įleidžiamas klozeto rėmas šiuo aspektu pateisins visus jūsų lūkesčius. Sienoje paslėptas nuplovimo mechanizmas netrikdo kruopščiai dekoruoto kambario išvaizdos. Tualeto rėmai puikiai tinka mažiems vonios kambariams, todėl tualeto sėdynę galima pastatyti bet kurioje jo vietoje. Jų dėka galite pastatyti unitazo dubenį ant sienos.

Parduotuvėje „Rea“ įsigytas įleidžiamas bakas puikiai tiks tiek moderniai, tiek klasikiniu būdu sutvarkytose vonios erdvėse. Kiekvienam komplekto elementui suteikiame atskirą garantiją. Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų pasiūlymu!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!