Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Kabinos tipas
Kampas (72)
Atidarymo būdas
Stumdomas (31)
Baterijos apdaila
połysk (39)
Spalva
Rodyti viską
Kabinos dydis
80x100 (20)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Stačiakampė dušo kabina

Po ilgos ir varginančios darbo dienos svajojate tik apie gaivų dušą? Tuomet tiesiakampe dušo kabina – puikus sprendimas. Parduotuvėje “Rea” siūlome aukščiausios kokybės gaminius geriausiomis kainomis. Čia rasite tiesiakampis dušo kabinas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, atsparių drėgmei ir kitiems nepalankiems veiksniams.

Mūsų vonios kabinos pasižymi funkcionalumu ir estetišku dizainu. Dauguma modelių yra stačiakampio formos, todėl puikiai telpa net ir palyginti nedidelio vonios kambario erdvėje. Portkampio formos dušo kabinos išsiskiria naudojimo universalumu. Jos tinka tiek moderniam, tiek klasikinio stiliaus vonios kambariui. Stačiakampės dušo kabinos turi sandarias duris, kurios užtikrina veiksmingą patalpos hidroizoliaciją. Kartu jų matinis įstiklinimas suteikia intymumo besimaudančiam asmeniui. Dėl to tiesiakampė dušo kabina taip pat tinka įrengti vonios kambariuose kartu su tualetu.

dušo kabinos: 120×90, 120×80, 100×80, 120×100 – modelių įvairovė, aukščiausios kokybės atlikimas.

Parduotuvės “Rea” asortimentas nuolat papildomas aukščiausios kokybės įvairių dydžių tiesiakraštėmis dušo kabinomis. Pirkėjų tarpe populiariausi yra 90×120 cm modeliai. Ar jūsų vonios kambarys per mažas tokio dydžio dušo kabinai? Ne bėda. Mūsų parduotuvėje taip pat galite įsigyti 80×100 dydžio stačiakampių dušo kabinų. Priklausomai nuo jūsų individualių pageidavimų ir poreikių, jos gali būti su varstomomis durimis, atidaromomis tik į vieną pusę, arba su varstomomis durimis, kurias galima atidaryti ir į vidų, ir į išorę. Paprastai tiesiakampis dušo kabina dengiama specialia hidrofobine danga. Dėl to ją lengva palaikyti švarią.

Portkampio formos dušo kabinos be dušo padėklo.

Pas mus funkcinė ir estetiška stačiakampio formos dušo kabina išlieka ranka pasiekiama. Nepraleiskite šios galimybės ir apsilankykite “Rea” parduotuvėje jau šiandien. Garantuojame, kad nesigailėsite savo sprendimo!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!