Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Maišytuvai, kriauklės maišytuvai

Jie yra esminis vonios kambario įrangos elementas, tačiau tai nereiškia, kad jie yra tik praktiški. Praustuvo maišytuvas turėtų būti erdvės puošmena ir derėti prie likusio dekoro. Kartais harmoningų ryšių kūrimo principu, kartais dėl kontrasto. Štai kodėl mūsų pasiūlyme yra praktiški įvairių stilių ir spalvų praustuvo čiaupai. Dėl didelio pasirinkimo kiekvienas dizaineris asortimente ras prekę, atitinkančią jo išdėstymo viziją.

Kiekvienas mūsų parduotuvėje pateikiamas kriauklės maišytuvas atitinka griežtus kokybės standartus. Atskiri modeliai skiriasi forma, aukščiu, snapelio diapazonu ir apdaila.

Sidabriniai, juodi ir auksiniai kriauklės maišytuvai

Naršydami mūsų pasiūlymą atkreipkite dėmesį į praustuvams skirtų maišytuvų įvairovę. Į pagrindinį gaminių skirstymą įeina tie, kurie montuojami ant stalviršio ir skirti montuoti po žeme. Visi praustuvo čiaupai yra trijų spalvų:

- sidabras – chromas yra elegantiškas ir nesenstantis, lengvai valomas, be to, nėra jautrus korozijos procesams,

- juoda – matinis praustuvo čiaupas atrodo elegantiškai. Tvirta danga dengia žalvarinę konstrukciją, todėl gaminys yra patvarus ir lengvai valomas,

- auksinis – originalus praustuvo maišytuvas susideda iš žalvarinio korpuso, padengto storu aukso sluoksniu. Poveikis žavi.

Akumuliatoriai praustuvams mūsų pasiūlyme

Mūsų pasiūlyme rasite daug įvairių variantų praustuvams skirtų akumuliatorių. Tai visų pirma staliniai čiaupai, kurie visa savo šlove atsiskleidžia ant kriauklės, taip pat sieniniai maišytuvai, montuojami po tinku. Dėl naudojamų keraminių galvučių arba viršutinių aeratorių kiekvienas praustuvo maišytuvas stebina savo patvarumu ir tvirtumu.

Kviečiame susipažinti su mūsų baterijų asortimentu. Jų dėka praustuvas įgaus šiuolaikišką išvaizdą ir bus patogus naudoti. Aukšto baseino maišytuvas, žemas, montuojamas ant sienos – pas mus rasite tai, ko ieškote!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!