Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Stiklo storis
6 mm (12)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Durų dydis
100 (5)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Šarnyrinės dušo durys, atidarytos

Niša vonios kambaryje? Jei turite neįprastą erdvę, mūsų atidarančių dušo durų dėka ją išnaudosite protingai ir ergonomiškai. Taip pilnai išnaudosite kambario potencialą, be to, tapsite madingo interjero savininku. Iš trijų pusių sienomis apribotos kabinos šiuo metu yra vienas madingiausių architektūrinių sprendimų. Pakanka į tarpą įkišti atverčiamas duris arba atsidarančias dušo dureles, kad džiaugtumėtės solidžia, dizaineriška, bet diskretiška konstrukcija.

Įstiklintos varstomos durys į dušą leidžia prabangiai įrengti vonios kambarį. Dėl EasyClean dangos juos lengva valyti. Dėmių, dėmių ir pirštų atspaudų trūkumas reiškia, kad 80, 90, 100 ir didesnių varstomų dušo durų grūdintas stiklas visada spindi elegantiškai.

Dušo varstomos durys – įvairių dydžių ir stilių

Jei nuspręsite įrengti kabiną su 100 ir daugiau varstomų dušo durų, mūsų asortimente rasite didelį prekių pasirinkimą. Rea taip pat siūlo mažesnius elementus (80 cm atverčiamos dušo durys) ir didelius elementus (120 cm). Jie puikiai tiks erdvėje, kurią skirsite plėtrai.

Kuo skiriasi mūsų 120 varstomos ir atidaromos kitų dydžių dušo durys?

– Jie pagaminti iš kieto grūdinto stiklo su danga, kad būtų lengva poliruoti.
– Jie turi aliuminio rankenas, kurios nerūdija, nenukrenta.
– Jie gali būti montuojami komplekte su dušo padėklu arba be jo (kabinos).
– Jie turi estetinę apdailą, pvz., chromuoti profiliai.

Mūsų pasiūlymo gaminiai atitinka aukštus kokybės, dizaino ir detalių lūkesčius. Būtent dėmesys kiekvienam darbo elementui lėmė, kad elegantiška kabina galėsite mėgautis ne tik vonios kambaryje, bet ir miegamajame ar svečių kambaryje. Taip pat rekomenduojame madingiausias 90 atverčiamas dušo duris su juodais profiliais ir tvirtais vyriais.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!