Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Product.flag_id
Nemokamas transportas (4)
Parduodami skatinant
Rodyti viską
Gamintojas
Tutumi (5)
Garantija
Rodyti viską
Baigimai
nikelis (2)
Spalva
juodas (2)
Plotis (mm)
  į mm
Aukštis (mm)
  į mm
Ilgis(mm)
  į mm
Typ mocowania
Prisukamas (4)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
 • abėcėlės a-z
 • Naujausias
 • seniausia
 • Žemiausia kaina
 • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Muilo indai

 • Išlaikyti švarą prie kriauklės gali būti lengva!!!*

Muilinės yra viena iš tų įrangos, kurią dažnai pamirštame, tačiau nereikėtų pamiršti ir jų funkcionalumo bei estetikos. Būtent todėl nusprendėme pristatyti platų asortimentą, kuris leis išsirinkti geriausią produktą sau. Mūsų pasiūloje atrasite tiek paprastų, tiek minimalistinių modelių, tiek dekoratyvesnių, praturtintų įdomiais raštais, medžiagomis ir spalvomis.

Kategorijoje rasite įvairių gaminių, skirtų muilui laikyti vonioje, virtuvėje ant kriauklės, stalviršio ar sienos. Mūsų pasiūlos muilinės – tai kokybiški ir elegantiškai atrodantys gaminiai, atsparūs pažeidimams ir lengvai valomi.

gausus asortimentas

Mūsų pasiūloje rasite įvairių medžiagų, įvairiausių formų ir spalvų muilinių. Renkantis tinkamą muilinę, rūpinamės ne tik praktine jos teikiama nauda, ​​bet ir Jūsų interjero estetika bei išdėstymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!