Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Montavimo būdas
Pastatomas (12)
Spalva
Rodyti viską
Skylė baterijom
Rodyti viską
Perpildymo anga
Rodyti viską
Długość umywalki - zakres
Rodyti viską
Szerokość umywalki - zakres
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Kriauklės, laisvai pastatomos kriauklės

Vonios kambarys yra kambario tipas, kuriame turi būti patogumas, funkcionalumas ir patraukli išvaizda. Tokiame interjere svarbios tokios detalės kaip plytelių spalva, vonios kambario furnitūros tipas ir tualetai. Pagrindinis kiekvieno vonios kambario elementas yra praustuvas, kurio pasirinkimas yra labai svarbus patogumui naudojant patalpą. Rinkoje galimi įmontuojami variantai arba laisvai pastatomos kriauklės, kurios įgauna vis didesnį populiarumą.

Laisvai pastatomas praustuvas – moderniems ir klasikiniams interjerams

Tinkamai parinktas praustuvas turi būti patogus ir atitikti interjero dizaino charakterį. Mažų vonios kambarių savininkai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į sanitarinių patalpų pasirinkimą, kad nebūtų apribota erdvė per dideliu įrenginiu. Laisvai pastatomi praustuvai yra saugiausias variantas, išsiskiriantis kompaktiškais matmenimis ir išskirtine estetika. Tokios kriauklės tiks praktiškai bet kuriame vonios kambaryje, tiek mažose, tiek didelėse patalpose. Pastatomas praustuvas taip pat yra geriausias pasirinkimas, jei turite atskirą tualetą, kur ribotas plotas leidžia tik tualeto dubenį ir nedidelę kriauklę. Mūsų pasiūlyme esantys praustuvai išsiskiria:

- unikalus dizainas,
- detali detalių apdaila,
- įvairaus dizaino,
- pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų,
- lengvas surinkimas,
- kompaktiškas dydis.

Vonios kambarys su laisvai pastatoma kriaukle atrodo labai elegantiškai ir moderniai. Tereikia išsirinkti prie kriauklės derantį maišytuvą, kad kambarys įgautų papildomą puošybos elementą.

Laisvai pastatomas praustuvas – platus modelių pasirinkimas

Mūsų parduotuvės asortimente rasite sanitarinius mazgus su įvairia apdaila. Siūlome laisvai pastatomas kriaukles su aptakios formos, kurios siaurėja apačioje. Įdomus variantas yra ir paprasto geometrinio dizaino statomi praustuvai. Kviečiame susipažinti su visu turimos sanitarinės keramikos asortimentu. Garantuojame, kad kiekvienas modelis pagamintas iš patvarių ir lengvai valomų medžiagų. Dėl to galite būti tikri, kad vonios kambarys su laisvai pastatoma kriaukle bus patogi vieta, turinti aukštas estetines vertybes.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!