Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba layouts.et Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Kamščiai, sifonai praustuvui

Jie yra esminė kiekvienos sanitarinės ir vandens įrangos dalis. Pirkdami praustuvo sifoną atkreipkite dėmesį į jo konstrukciją ir išvaizdą. Produktas turi būti aukštos kokybės. Jis atlieka svarbų vaidmenį – išleidžia panaudotą vandenį iš kriauklės, vonios ar dušo ir taip neleidžia susidaryti nuosėdoms, nuosėdoms, o netiesiogiai ir nemaloniems kvapams.

Mūsų pasiūlyme rasite daugybę praustuvo kamščių, iš kurių galėsite rinktis. Prie visų rinkinių rekomenduojame nemokamai pritvirtinti butelių sifonus ir spragtelėjimo kamštį. Atskiri modeliai skiriasi dizainu, dydžiu ir apdaila. Yra praustuvo sifonai paprasti arba tokie, kurie suteikia galimybę atlikti papildomas jungtis, pvz., vandens išleidimui iš skalbimo mašinos. Pristatome funkcinius ir dekoratyvinius elementus – pastaruosius rekomenduojame montuoti matomose vietose. Dėl kruopštaus apdailos ir dizainerių sukurtų auksinių arba juodų spalvų praustuvo kamštis gali tapti vientisu vonios kambario išdėstymo elementu.

Mūsų pasiūlyme kriauklės sifonai

Siekdami patenkinti įvairius lūkesčius ir patenkinti santechnikų bei interjero dizainerių reikalavimus, parengėme platų sifonų pasirinkimą. Jų dėka praustuvas veiks patikimai, o papildomai įgis puošybos elementą. Siūlome click-clack kištuką, t.y. komplektą, kurį sudaro sifonas, kamštis, veržlės ir surinkimui reikalingos tarpinės.

  • Spragtelėjimo praustuvo kamštis pasižymi:*

- tvirtas apdirbimas naudojant žalvario elementus,

- 2 metų gamintojo garantija,

- chromo arba juodos spalvos apdaila,

- Galimas variantas su perpildymo anga arba be jos.

Dėl aukštos kokybės medžiagų naudojimo kiekvienas praustuvo kamštis yra atsparus korozijai ir kitiems naikinimo procesams. Veikiamas vandens purslų ar kitų nešvarumų, jis nesutepa, tiesiog nuvalykite, kad blizgėtų.

Ar norite nusipirkti sifoną kriauklei? Patikrinkite mūsų parduotuvės pasiūlymą ir išsirinkite prekę tiesiai su pristatymu į namus. Mėgaukitės patogiu apsipirkimu!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!