Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios širmos, vonios stiklas

Amžina vonios ar dušo dilema ką tik išspręsta! Pristatome vonios ekraną kaip vonios įrangos elementą. Dėl šio dizaino įgausite erdvę, tinkančią tiek išsimaudyti, tiek gaiviai nusiprausti vandeniu. Vonios stiklas yra greitos ir efektyvios vonios kambario metamorfozės idėja. Tai ypač tinka ten, kur kambarys yra ribotas.

Vonios ekranas yra įvairių dydžių ir apdailos. Galite statyti už klasikinius minimalistinio pobūdžio langus. Dėl savo skaidrumo jie neužgožia vonios kambario, o sukuria erdvų įspūdį. Antrasis variantas – modernus vonios stiklas su juodais profiliais. Jų dėka skoningai atrodo industrinio stiliaus interjeruose.

Dušo ekranas – privalumai

  • Vonios ekranas* turi daug privalumų. Visų pirma, tai paverčia jūsų vonios kambarį du viename įranga – vonia ir dušu – priklausomai nuo aplinkybių, laiko ir noro. Be to dušo ekranai:

- apsaugoti kambario vidų nuo purslų,
- pagerinti vonios kambario išvaizdą,
- turėti universalią tvirtinimo sistemą vienoje ar kitoje vonios pusėje,
- jie pagaminti iš grūdinto stiklo, kuris žymiai padidina jų atsparumą aukštai temperatūrai ir drėgmei,
- * Vonios ekraną* lengva palaikyti švarų.

Dušo uždangos leis pigiai paversti vonios kambario metamorfoze. Dėl naudojamų profilių jie tampa labai stabilūs. Siekiant dar didesnio funkcionalumo, kai kurie modeliai buvo aprūpinti judančiais elementais. Peržiūrėkite mūsų sulankstomus vonios ekranus.

Mūsų dušo sienelių pasiūlymas

Mūsų pasiūlyme rasite tiek pavienius stiklus, tiek vonios ekranus kilnojamus, su galimybe išskleisti. Dėl įvairių stilių ir dydžių galite lengvai priderinti konkretų elementą prie savo interjero charakterio. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu su pristatymu į namus. Garantuojame greitą ir saugų įsigytų prekių transportavimą.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!