Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonia su dušo ekranu

Mažų vonios kambarių savininkai dažnai būna priversti nuspręsti, ar įrengti vonią, ar dušo kabiną. Abu sprendimai turi savo privalumų, todėl pasirinkti nėra lengva. Be to, kliūtis gali būti individualūs namų ūkio narių pageidavimai, kai vieni nori greičiau nusiprausti po dušu, o kiti mėgsta palaimingą atsipalaidavimą vonioje. Šiuo atveju vonia su dušo ekranu gali būti kompromisas – funkcinis variantas, derinantis malonumą su naudingu.

Vonia su ekranu – sprendimas neapsisprendusiems

Jums nereikia turėti dviejų vonios kambarių, kad ryte galėtumėte mėgautis energingu dušu ir atpalaiduojančia vonia po sunkios dienos. Vonia su vonios ekranu išspręs vonios sutvarkymo į vieno tipo sanitarines patalpas dilemas. Be to, nereikia mokėti papildomų išlaidų, nes ekraną galima pritvirtinti prie jau turimos vonios. Toks skaidinys yra toks universalus, kad tinka daugumai įrenginių. Tarp privalumų, būdingų voniai su dušo ekranu *, galima paminėti:
- funkcionalumas,
- modernus dizainas,
- vonios ir dušo derinys,
- lengvas surinkimas, nereikalaujantis atnaujinimo darbų,
- platus apdailos stilių pasirinkimas.
Kai investuojate į ekrano vonią, nereikia rinktis greito dušo ar vonios. Vienu rankos paspaudimu vonią paversite dušo kabina. Siena taip pat veikia kaip barjeras, neleidžiantis vandeniui purkšti visame kambaryje. Vonios kambarys su vonia su ekranu taip pat yra geras pasirinkimas namuose, kur tas pats kambarys yra tualetas. Uždarę ekraną, užtikrinsite privatumą maudydamiesi ir tuo pačiu leisite kitiems namų ūkio nariams naudotis vonios kambariu.

Vonia su ekranu – kaina

Mūsų pasiūlyme rasite įvairių specifikacijų ir apdailos stilių gaminius. Mes turime ekranus su profiliais arba iš visiškai skaidraus stiklo. Jie skiriasi spalvomis, matmenimis ir naudojimo būdu. Galite nusipirkti tik sieną arba komplektą, sudarytą iš vonios su dušo ekranu. Mes parduodame daugybę vonių modelių, nuo klasikinio iki stačiakampio, laisvai stovinčio ir retro stiliaus. Kviečiame pirkti, garantuojame žemas kainas ir profesionalias konsultacijas.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!