Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba layouts.et Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonia su dušo ekranu

Nedidelių vonios kambarių savininkai dažnai būna priversti apsispręsti įsirengti vonią ar dušo kabiną. Abu sprendimai turi savų privalumų, todėl pasirinkimas visai nelengvas. Be to, kliūtimi gali būti individualūs namų ūkio narių pageidavimai, kai vieni mieliau renkasi greitą dušą, o kiti mėgsta palaimingą poilsį vonioje. Šiuo atveju kompromisas gali būti vonia su dušo ekranu – funkcionalus variantas, derinantis malonumą su naudingumu.

Vonia su ekranu – sprendimas neapsisprendusiems

Nebūtina turėti dviejų vonios kambarių, kad ryte galėtumėte mėgautis energijos suteikiančiu dušu ir atpalaiduojančia vonia po sunkios dienos. Vonia su vonios ekranu išspręs dilemas sutvarkyti vonios kambarį į vieno tipo sanitarinį mazgą. Be to, jums nereikės patirti papildomų išlaidų, nes ekraną galima montuoti prie jau turimos vonios. Tokia pertvara yra tokia universali, kad tinka daugeliui įrenginių. Iš privalumų, būdingų vonai su dušo sienele, galima paminėti:

- funkcionalumas,
- modernus dizainas,
- vonios ir dušo derinys,
- Lengvas surinkimas, nereikalaujantis renovacijos darbų,
- platus apdailos stilių pasirinkimas.

Investuodami į voną su ekranu, jums nereikės rinktis tarp greito dušo ir vonios. Vienu rankos mostu vonią paversite dušo kabina. Siena taip pat yra barjeras, neleidžiantis vandeniui išsitaškyti po visą kambarį. Vonios kambarys su vonia su ekranu taip pat geras pasirinkimas namuose, kur ta pati patalpa naudojama kaip tualetas. Uždarydami ekraną užtikrinsite savo privatumą maudantis vonioje, o tuo pačiu leisite vonios kambariu naudotis ir kitiems namų ūkio nariams.

Vonia su ekranu – kaina

Mūsų pasiūloje rasite skirtingų specifikacijų ir apdailos stilių gaminių. Turime ekranus su profiliais arba iš visiškai skaidraus stiklo. Jie skiriasi spalvomis, matmenimis ir naudojimo būdu. Galite įsigyti pačią sieną arba komplektą, susidedantį iš vonios su dušo ekranu. Parduodame daugybę vonių modelių – nuo ​​klasikinio, stačiakampio, laisvai pastatomo ir retro stiliaus. Kviečiame pirkti, garantuojame žemas kainas ir profesionalias konsultacijas.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!