Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dekoratyviniai sifonai

Dekoratyvinis praustuvo sifonas – pasirūpinkite stilingu vonios kambario dekoru

Dėl to, kad sifonas atlieka keletą svarbių funkcijų kiekviename vonios kambaryje, jo pasirinkimas negali būti atsitiktinis. Nors svarbiausias uždavinys, be abejo, yra vandens nutekėjimas iš kriauklės į kanalizaciją, reikia nepamiršti ir kelių kitų svarbių darbų. Vienas iš jų – nemalonaus kvapo ir dujų sulaikymas iš nuotekų sistemos. Be to, reikėtų paminėti dekoratyvinę funkciją. Jei aprašytas elementas matomas, praustuvui verta rinktis dekoratyvinį sifoną.

Nors daugelis žmonių neskiria daug dėmesio sifono pasirinkimui, iš tikrųjų jis yra svarbi kiekvieno vonios kambario dalis. Jei norite mėgautis be rūpesčių veikimu ir ilgu tarnavimo laiku, geriausia rinktis iš kokybiškų medžiagų pagamintus modelius. Mūsų pasiūlyme visų pirma galite rasti žalvarinį dekoratyvinį praustuvo sifoną, kuris išsiskiria ne tik gražia išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu.

Dekoratyvinė kamštiena – ką galima rasti mūsų pasiūlyme?

Siūlome platų gaminių pasirinkimą, kurie bus estetiška bet kurio vonios kambario puošmena. Dėl to galite būti tikri, kad interjero dizainas bus nuoseklus ir tuo pat metu įdomus. Siūlome tik aukščiausios kokybės žalvarinius sifonus. Be to, pasiūlyme yra dekoratyvinė kamštiena iš tos pačios medžiagos. Prekiaujame universaliais gaminiais, tinkančiais baseinams su standartine 45 mm kanalizacijos anga.

Aprašyti elementai yra įvairių spalvų. Šiuolaikinių kompozicijų mėgėjai gali pasirinkti, pavyzdžiui, dekoratyvinį juodą sifoną. Be to, asortimente yra balto, sidabro, aukso ir rožinio aukso sifonai ir kištukai su matiniu arba blizgiu paviršiumi. Dėl to kiekvienas žmogus turi galimybę pasirinkti kopiją, kuri labiausiai tinka kambario išdėstymui. Dekoratyvinis praustuvo sifonas parduodamas komplekte su „click-clack“ kištuku. Be to, komplekte yra visos reikalingos veržlės ir tarpinės, todėl galima greitai surinkti ir beveik iš karto naudoti.

Kaip išsirinkti dekoratyvinį sifoną?

Pirkdami sifoną, visada turėtumėte vadovautis tuo, kokio tipo tualetą norite prijungti. Kalbant apie praustuvus, taip pat reikia atsižvelgti į laisvos vietos po juo kiekį. Mūsų pasiūloje pirmiausia galite rasti butelių sifonus, t.y. vertikalius. Šio tipo versijos yra populiariausios. Jie ypač rekomenduojami visiems mažų vonios kambarių savininkams dėl to, kad neužima daug vietos.

Šio tipo dekoratyvinis sifonas susideda iš vandens rezervuaro, esančio apatinėje dalyje. Jo išvaizda šiek tiek primena butelį, taigi ir pavadinimas. Komplekte esančius kištukus galima įsigyti ir atskirai. Jie tinka tiek praustuvams su perpildymo anga, tiek be jos. Mūsų siūlomi modeliai išsiskiria atsparumu korozijai, tamsėjimui ir spalvos pasikeitimui. Todėl tai puikus pasirinkimas visiems, kuriems rūpi ilgalaikis naudojimas.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!