Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Atidarymo būdas
Pakreipiamas (6)
Stiklo storis
8 mm (13)
Kabinos dydis
90x90 (3)
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Auksinės kajutės

Ar jus įkvepia originalus interjeras? Jei norite sutvarkyti erdvę, kuri bus graži, madinga ir funkcionali, rinkitės auksinę dušo kabiną. Atsipalaidavimas tokioje vietoje bus dar malonesnis, o kiekviena kasdieninė vonia pavirs SPA seansu!

Mūsų pristatomi produktai buvo gaminami atkreipiant dėmesį į detales. Žinoma, pagrindinis taškas yra auksiniai profiliai, kurie nupjauna stiklą plytelių fone ant sienų ir grindų. Tokia procedūra ne tik vizualiai formuoja erdvę, atskiria drėgnąją zoną nuo sausosios, bet ir puošia kambarius. Net klasikinis pilkas, smėlio ar baltas atspalvis įgaus prabangų derinį su auksine kabina.

Kiekviena auksinė dušo kabina, be dizaino, suteikia aukštą funkcionalumą. Jis yra kelių dydžių ir formų, todėl galite lengvai jį pritaikyti pagal dizainą, dydį ir pageidavimus.

Mūsų siūlomos auksinės dušo kabinos

Mūsų pasiūlyme yra visa kolekcija įvairių formų ir dydžių auksinių dušo kabinų. Mes siūlome: vonios ekranai, kuriuos galima uždėti ant vonios, atskiriantys maudymosi dalį nuo tinkamos naudoti ir sumažinant vandens purslų problemą aplink vonios kambarį; dušo sienos; geometrinės auksinės dušo kabinos 80×80, 90×90, 80×100.

Auksinės dušo kabinos gali būti montuojamos komplekte su dušo padėklu arba linijiniu drenažu. REA produktai išsiskiria modernia forma ir funkcionalumu. Taip yra dėl tokių sprendimų kaip apsauginis stiklas Crystal Clear , su lazeriu padengta Easy Clean danga. Auksinę dušo kabiną galima užsisakyti dešinėje arba kairėje pusėje, o surinkimo įvairovę užtikrina universalūs profiliai. Komplekte yra ne tik auksinė dušo kabina, bet ir visi reikalingi tvirtinimo elementai – tarpinės, rankenos ir vyriai.
Auksinės dušo kabinos padengtos lazeriu 4 sluoksnių aukštos kokybės emalio danga. Tai daro aliuminio elementus (profilius, rankenas, vyrius) atsparius matavimui, spalvos pasikeitimui ir rūdijimui.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!