Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Baterijos apdaila
połysk (95)
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios maišytuvai

Vonios kambarys yra vieta, kuri turi būti funkcionali ir patogi. Jis naudojamas ne tik higienai palaikyti, nes daugeliu atvejų tai yra poilsio zona namuose. Todėl svarbu ne tik pasirinkti sanitarines patalpas ir papildomą įrangą, bet ir pasirinkti tinkamus vonios maišytuvus. Jungiamosios detalės turi įtakos ne tik patogumui naudoti, bet ir vaidina labai svarbų vaidmenį papildant interjero estetiką.

h2.Kuris vonios maišytuvas bus geriausia? Vonios kambaryje yra specialios sąlygos, kurios gali neigiamai paveikti kambario įrangą. Drėgmės, garų ir kosmetikos likučiai neigiamai veikia ne tik sanitarines patalpas, bet ir vonios maišytuvus. Čiaupai ir antgaliai turi būti pagaminti iš medžiagų, atsparių šiems veiksniams ir lengvai valomos. Svarbus pasirinkimo kriterijus taip pat yra vonios maišytuvo apdailos modelis ir stilius, kad jis atitiktų interjero išdėstymo pobūdį. Mūsų internetinės parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų vonios maišytuvus:

- klasikinėje versijoje su atsuktais kištukais,
- modernus su keramikine galvute,
- vonios dušo komplektai,
- čiaupai įvairaus aukščio ir dydžio baseinams,
- purkštukai ir lietaus dušo galvutė,
- vonios detalės,
- bidė maišytuvai.

Atskiri modeliai yra įvairių spalvų. Mes turime sidabrinius vonios čiaupus, taip pat juodą, auksinį ar rožinį auksą. Be klasikinių ir modernių vonios maišytuvų modelių, įdomus pasiūlymas yra retro. stiliaus gaminiai su unikalia išvaizda ir apdailos detalėmis.
Vonios maišytuvai – internetinė parduotuvė

Mūsų pasiūlymas apima platų vonios kambario furnitūros pasirinkimą. Mes taip pat siūlome papildomų priedų, tokių kaip aeratoriai ir kištukai, kurie pagerins sanitarinių įrenginių naudojimo patogumą. Priklausomai nuo sumontuotų prietaisų, galite rinktis prie sienos pritvirtinamus arba prie dugno tvirtinamus vonios maišytuvus. Toks įvairus gaminių asortimentas leis jums lengvai pasirinkti vonios čiaupą, atitinkantį interjero dizainą, sanitarinių prietaisų parametrus ir jūsų pačių poreikius.
Kviečiame pirkti!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!