Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Baterijos apdaila
połysk (142)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios maišytuvai

Vonios kambarys yra vieta, kuri turi būti funkcionali ir patogi. Jis naudojamas ne tik higienos palaikymui, nes daugeliu atvejų tai yra poilsio zona namuose. Todėl svarbu ne tik pasirinkti sanitarinius mazgus ir papildomą įrangą, bet ir tinkamai derinti vonios maišytuvus. Furnitūra turi įtakos ne tik naudojimo patogumui, bet ir atlieka labai svarbų vaidmenį papildant interjero estetiką.

Koks vonios maišytuvas bus geriausias?

Vonioje yra specifinių sąlygų, kurios gali neigiamai paveikti kambario įrangą. Drėgmė, vandens garai ir kosmetikos likučiai neigiamai veikia ne tik sanitarinius mazgus, bet ir vonios kambario maišytuvus. Todėl čiaupai ir purkštukai turi būti pagaminti iš medžiagų, atsparių šiems veiksniams ir lengvai valomos. Svarbus atrankos kriterijus taip pat yra vonios maišytuvo apdailos modelis ir stilius, kad jie susilietų su interjero dizaino charakteriu. Mūsų internetinės parduotuvės asortimente rasite įvairių tipų vonios maišytuvus:

- klasikinėje versijoje su atsuktais čiaupais,
- moderni su keramikine galvute,
- vonios maišytuvų komplektai dušui,
- įvairių aukščių ir dydžių praustuvų kranai,
- dušo antgaliai ir lietaus galvutės,
- vonios armatūra,
- maišytuvai bidė.

Atskiri modeliai yra įvairių spalvų. Turime vonios čiaupų sidabro, taip pat juodo, aukso ar rožinio aukso. Be klasikinių ir modernių vonios maišytuvų modelių, įdomus pasiūlymas yra retro stiliaus gaminiai su unikalia išvaizda ir apdailos detalėmis.

Vonios maišytuvai – internetinė parduotuvė

Mūsų pasiūlyme rasite platų vonios įrangos pasirinkimą. Taip pat siūlome papildomų priedų, tokių kaip aeratoriai ir kamščiai, kurie pagerins naudojimosi sanitariniais mazgais patogumą. Priklausomai nuo sumontuotų prietaisų, galite rinktis sienos arba įleidžiamus vonios maišytuvus. Toks įvairus prekių asortimentas leis nesunkiai išsirinkti interjero dizainą, sanitarinių prietaisų parametrus ir savo poreikius atitinkantį vonios čiaupą. Sveiki atvykę pirkti!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!