Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba layouts.et Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Atidarymo būdas
Stumdomas (6)
Stiklo storis
5 mm (6)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Pusapvalės dušo kabinos

Ieškote produktų vonios kambariui įrengti? Norite maksimaliai ir ergonomiškai išnaudoti turimą erdvę? Patariame rinktis patogias ir estetiškas pusiau apvalias dušo kabinas, kurios puikiai atrodo patalpos kampe.

Didelės stumdomos durys užtikrina lengvą patekimą į vidų ir visišką laisvę maudantis duše. Net mažiausiuose asortimento gaminiuose – pusiau apskritose dušo kabinose 80×80 – pakanka vietos nusiprausti po dušu neatsitrenkiant rankomis į sienas. Viduje galėsite įrengti atvirą arba paslėptą komplektą, taip sukurdami privačią SPA zoną – idealiai tinkančią ne tik kasdienei priežiūrai, bet ir poilsiui.

Pusiau apskritos dušo kabinos mūsų asortimente.

Parengėme platų asortimentą, kuriame rasite įvairių dydžių ir stilių pusiau apskritų dušo kabinų. Siūlome visiškai skaidrius modelius be matomų profilių ar montavimo elementų, todėl tai yra minimalistinės konstrukcijos, pasižyminčios moderniu charakteriu. Kartu galima įsigyti pusapvalių dušo kabinų su raštuotomis sienelėmis, kurios ne tik puošia, bet ir suteikia privatumo besimaudančiam asmeniui.

Raginame rinktis dviejų dydžių gaminius:.

– 90×90 pusapvalių dušo kabinų, *.
*- 80×80 pusapvalė dušo kabina.

Šie du variantai leidžia pirkėjui suderinti pusiau apskritos dušo kabinos dydį ir stilių su savo asmeniniais poreikiais ir vonios kambario dydžiu. Be to, galite rinktis gaminį su žemu arba aukštu dušo padėklu, kuris suteiks dar daugiau galimybių atsipalaiduoti šiltoje ir kvapnioje vonioje.

Kokybiški pusapvaliai dušai.

Mūsų gaminiai atitinka visus pagaminimo kokybės ir konstrukcinių medžiagų tvirtumo reikalavimus. Pusapvalės dušo kabinos 80×80, kaip ir pusapvalės dušo kabinos 90×90, pagamintos iš grūdinto stiklo, kuris nuo smūgių nesusidėvi ir nesutrūkinėja. Įstatyta į storus aliuminio profilius, ji išlieka stabili ir ją lengva valyti.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!