Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Baldai, vonios lentynos

Sandėliavimas vonioje neturi suteikti jums bemiegių naktų! Parengėme pasiūlymą visiems, vertinantiems gero skonio ir funkcionalumo derinį. Siūlome dušo lentynas ir kitus unikalius bambukinius vonios baldus. Ši įranga buvo sukurta reikliems vartotojams, todėl išsiskiria tiek unikaliu dizainu, tiek praktiškumu.

Mūsų gausus pasiūlymas tikrai padės sutvarkyti vonios kambarį taip, kad tai būtų patogi ir funkcionali erdvė. Be to, pasirūpinome, kad mūsų asortimente būtų maudymosi lentynos ir dušo lentynos, kurios gali nustebinti originaliu veikimu.

Metalinės lentynos vonios kambariui arba kaip tinkamai išnaudoti vonios erdvę

Vonios lentynos yra būtina kiekvieno vonios kambario įranga. Būtent jų dėka maudymosi metu kosmetika visada po ranka. Siūlome modelius iš nepaprastos bambuko medienos. Ši žaliava netgi sukurta naudoti drėgnose patalpose – net ir ilgalaikis kontaktas su vandeniu jai nekenkia.

Bambukinė dušo lentyna yra puikus baldas kosmetikai, valymo priemonėms ir skalbimo reikmenims laikyti. Praktiškos lentynos leidžia patogiai laikyti – jos apdailintos metaliniais strypais, neleidžiančiais jų turiniui nuslysti. Taip pat siūlome juodą dušo lentyną – baldą, kuris stilingai papildys lofto stiliumi įrengtus vonios kambarius.

Praktiški mūsų pasiūlymo modeliai – baldai, kurie gali veikti kaip įleidžiamos lentynos. Vonios kambarys, kuriame dažnai yra neužstatytų kampelių ir plyšių, gali įgyti papildomos vietos. Siūlome aukštus stelažus-stulpus iš medžio ir metalo bei pakabinamas lentynas. Jie yra puiki vieta ne tik kosmetikai, bet ir rankšluosčiams, plaukų džiovintuvui ir kitiems priežiūros reikmenims.

Kad mūsų asortimentas patiktų tiems, kurie mėgsta nestandartinius sandėliavimo sprendimus vonios kambaryje, jį papildėme tokiais originaliais baldais kaip, pavyzdžiui, kopėčių lentyna. Ši įranga patraukia dėmesį savo išskirtiniu apdirbimu, išradinga forma, bet ir praktiškumu. Vonios lentyna su kopėčiomis puikiai tinka drėgniems rankšluosčiams laikyti ir džiovinti. Taip pat siūlome tokio stelažo modelį, kurio lentynos kur kas platesnės – ją galima panaudoti kaip kosmetikos aksesuarų vietą ir net vonios kambario apšvietimą ar dekoratyvinius elementus.

Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymu! Mūsų lentynos ir vonios lentynos vilioja tiek stilingu dizainu, tiek patrauklia kaina.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!