Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Product.flag_id
recomended (9)
Parduodami skatinant
Rodyti viską
Gamintojas
Rea (9)
Garantija
Rodyti viską
Medžiaga
polipropilenas (8)
Gylis
    į cm
Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Nuleidimo mygtukai

Naujuose ir renovuotuose tualetuose retai rasime tradicinių klozetų su nuleidžiamu vandeniu. Juos pakeitė modernios įleidžiamos sistemos, o tai reiškia, kad visa hidraulinė sistema su rėmu yra paslėpta sienoje. Vienintelis išsikišantis elementas – neskaitant unitazo – tai klozeto nuleidimo mygtukas, leidžiantis tinkamai nuleisti vandenį pasinaudojus tualetu.
Įleidžiamo rėmo mygtukas yra nepriklausomas elementas, kurį galima bet kada pakeisti, kai tik iškyla poreikis. Pakeitimas jokiu būdu netrukdo rėmo struktūrai. Minimalizmas ir maži matmenys reiškia, kad visas daiktas užima mažai vietos ir puikiai tinka vonios kambariams su ribota erdve ir nestandartiniais, pavyzdžiui, su nuožulniomis lubomis. Nuleidimo mygtukas gali būti universalus, tačiau visada reikėtų pasidomėti gamintojo reikalavimais dėl rėmo ir kitų sistemos elementų parametrų instrukcijose, kad viskas derėtų.

Tualeto nuleidimo plokštė – ką apie tai reikia žinoti?

Mygtukai tualeto rėmams yra įvairių variantų. Anksčiau vyravo vienos funkcijos modeliai, kuriuose buvo tik vienas mygtukas, kuris visada išleisdavo tam tikrą ir pastovų vandens kiekį, vidutiniškai nuo 5 iki 9 litrų.
Tačiau tokie sprendimai nėra nei ekonomiški, nei tausojantys aplinką, todėl savo parduotuvėje siūlome tik dviejų funkcijų vandens nuleidimo mygtukus. Tada turime du raktelius – mažesnį, dažniausiai išleidžiantį 3 litrus vandens, ir didesnį, išleidžiantį 6 litrus. Paprastai jie yra vizualiai sukurti taip, kad niekam nekiltų problemų atskirti, kuris yra kuris. Šias vertes gamintojas visada pateikia įrenginio vadove. Taip pat nurodoma, kad vidutinis praplovimo laikas yra maždaug penkios sekundės.
Į dvi dalis padalijus įleidžiamo rėmo mygtukus sunaudojame iki pusės mažiau vandens, o tai, be kita ko, reiškia mažesnes sąskaitas, o išaugus kitiems mokesčiams – labiausiai pageidautina.

Kokios yra potinkinio bako mygtukų spalvos – apžvalga

Požeminio bako mygtukai pirmiausia turi atlikti savo pagrindinį naudingą vaidmenį, tačiau nepamirštame ir estetikos. Priešingai nei atrodo, šis mažas elementas daro didelę įtaką tualeto išdėstymui. Verta įsitikinti, kad jis gerai tinka.
Mūsų parduotuvėje siūlome nuleidimo mygtukus stačiakampiame korpuse, kurio matmenys 250 × 165 mm ir kelių spalvų variantų – chromo, aukso ir juodos. Kai kurie modeliai turi paprasčiausių geometrinių formų klavišus, t.y. pailgus, kvadratinius arba apvalius, juos galima išdėstyti atskirai arba liesti vienas kitą. Platus pasirinkimas leidžia šiuos įrenginius pritaikyti prie vonios kambario charakterio tiek spalvos, tiek apdailos (matinės ar blizgios), tiek formos.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!