Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Kvadratiniai dušo padėklai

Vonios kambarys yra poilsio erdvė. Todėl jo praktinė įranga yra tokia pat svarbi, kaip ir interjero dizaino estetika. Kvadratinis dušo padėklas iš mūsų asortimento tikrai patrauks dėmesį, tačiau taip pat pateisins lūkesčius, susijusius su patogiu jo naudojimu.
Siūlome kvadratinius dušo padėklus, išsiskiriančius dizainerio forma, madinga apdaila ir elegantišku stiliumi. Be to, jų naudojimas yra grynas malonumas – jie buvo funkcionaliai suprojektuoti taip, kad kiekviena vonia vyktų patogiomis sąlygomis.
Mūsų pasiūlymas apima: kvadratiniai 80×80 dušo padėklai; kvadratiniai 90×90 dušo padėklai.
Šių modelių forma ir matmenys priverčia juos prisitaikyti prie bet kurios erdvės specifikos. Jie dirbs ir mažesniuose, ir didesniuose vonios kambariuose.

h2.Kvadratiniai akrilo ir mineralinio akrilo dušo padėklai – gero skonio ir aukščiausios kokybės santuoka

Įsitikinome, kad mūsų asortimente yra kvadratiniai dušo padėklai, kurie ne tik turi skirtingus matmenis, bet ir yra pagaminti iš įdomių medžiagų. Dėl to galite juos pritaikyti ne tik pagal vonios kambario dydį. 90×90 dušo padėklą ir mažesnį jo atitikmenį galima pasirinkti atsižvelgiant į vizualinę erdvės koncepciją.
Kvadratiniai akrilo dušo padėklai tiks beveik bet kokiam vonios kambariui. Mes sutelkėme dėmesį į modelius, išsiskiriančius sniego baltumo spalva, kurie pabrėžia elegantišką kambario išdėstymą. Jų paviršius yra lengvai valomas ir labai malonus liesti, todėl maudynės gali būti dar atpalaiduojančios ir malonesnės.
Kvadratinis dušo padėklas 90×90 ir 80×80 modelis taip pat gali būti pagaminti iš mineralinio akrilo. Siūlome įrangą, kuri puikiai derės vonios kambariais, dekoruotais pramoniniu stiliumi ir turinčiais šiek tiek griežtesnį charakterį. Mineralinis akrilas turi unikalią išvaizdą – jo paviršius primena natūralų akmenį. Iš mūsų siūlomos irklenčių baseinai yra daugelio metų investicija. Jie yra patvarūs ir tuo pačiu metu yra nesenstantys.
Kad mūsų pasiūlymas leistų pasirinkti įrangą, pritaikytą konkretaus vartotojo poreikiams, mes rūpinomės jos įvairove. Todėl siūlome 90×90 žemą dušo padėklą ir jo aukštesnį, kelių centimetrų variantą.
Mūsų asortimentas skirtas visiems tiems, kuriems rūpi mažiausia vonios įrangos detalė. Siūlome dušo padėklus iš aukštos kokybės žaliavų – juos įvertino tiek rinkoje, tiek daugelis patenkintų klientų.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!