Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Stiklo storis
6 mm (19)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Durų dydis
100 (6)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Sulankstomos dušo durys, sulūžusios

Dušo kabinos pasirinkimas dar ne viskas, nes taip pat svarbu tinkamai derinti atskirus jos komponentus ir priedus. Tai ir durys, kurios lemia dušo funkcionalumą ir komfortą maudymosi metu. Jie taip pat svarbūs ergonomiškam vonios erdvės išdėstymui, ypač mažose patalpose. Savo ruožtu galime Jums pasiūlyti sulankstomas dušo duris, kurias klientai noriai renkasi dėl praktiško dizaino.

Kokios sulankstomų sulankstomų durų savybės?

Sulankstomos dušo durys, kitaip sulūžusios dušo durys. Tai labai gera alternatyva atverčiamoms ir stumdomoms dušo durims. Dėl gerai apgalvoto dizaino, sulankstyti jie užima labai mažai vietos. Šiuolaikinės sulankstomos dušo durys leidžia atidaryti kabiną į abi puses – tiek į vidų, tiek į išorę. Dėl to įdubos viduje galime „paslėpti“ sulankstytas duris, kurios optiškai padidina vonios kambarį. Tokie modeliai puikiai tiks mažuose vonios kambariuose, kur erdvė turi būti sutvarkyta funkcionaliai. Sankstomos dušo durys montuojamos įleidžiamose dušuose, kurios yra moderni alternatyva tradicinėms kabinoms. Todėl investuotojai turi plačias galimybes priderinti dušo priedus ir duris pagal individualius poreikius.

Sulankstomos dušo durys – kurias pasirinkti?

Skirtingai nuo tradicinių kabinų, įleidžiami dušai gali turėti nestandartinių parametrų. Prieš pirkdami konkretų durų varčios modelį, turėtumėte atidžiai išmatuoti įėjimą į dušą. Svarbus sprendimas, kurį turi priimti investuotojas, taip pat yra atidarymo būdas. Galite rinktis iš sulankstomų dušo durų arba sulankstomų dušo durų, kurios slysta išilgai sumontuoto rėmo. Abu variantai yra funkcionalūs ir neužima daug vietos, todėl sprendimas įrengti konkretų modelį yra individualus reikalas.

Sulankstomos dušo durys – platus sprendimų pasirinkimas

Mums svarbu, kad pasiūlymas atitiktų kiekvieno kliento lūkesčius. Todėl galime pasigirti gausiu parametrais ir dizainu besiskiriančių daužytų ir sulankstomų dušo durų pasirinkimu. Tačiau kiekvienam modeliui būdingos šios savybės:

- estetinė išvaizda,
- funkcionalumas,
- pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų,
- galima rinktis iš daugybės rėmelių spalvų variantų,
- atsparumas įtrūkimams,
- patogus aptarnavimas,
- lengva palaikyti švarą.

Dėl turtingo dizaino ir puikios kokybės mūsų sulankstomos dušo durys atitinka išrankiausių klientų lūkesčius. Kviečiame susipažinti su visu prekių asortimentu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!