Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Product.flag_id
Nemokamas transportas (51)
Parduodami skatinant
Rodyti viską
Gamintojas
Rea (48)
Baterijos tvirtinimo būdas
kriauklės (49)
Snapelio diapazonas
    į mm
Baterijos aukštis
    į mm
Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Virtuviniai maišytuvai

Įrengdami virtuvę, turite pasirūpinti net mažiausiais elementais. Be pagrindinės buitinės technikos, svarbi ir furnitūra bei tinkamas pritaikymas interjerui. Tačiau nereikia pamiršti, kad virtuvės maišytuvas yra ne tik estetinis priedas, bet ir prietaisas, turintis įtakos naudojimosi kambariu patogumui. Mūsų parduotuvė siūlo platų įvairių apdailos stilių ir veikimo būdų gaminių pasirinkimą.

Virtuvės maišytuvai – kokio tipo rinktis?

Puikiai žinome, kad kiekvienas klientas turi skirtingą viziją, kaip turi atrodyti jo virtuvė. Todėl stengiamės, kad kriauklių čiaupų pasirinkimas būtų įvairus dizaino, surinkimo ir konstrukcijos požiūriu. Siūlomi įrenginiai taip pat galimi įvairiausių spalvų, tad rasite aukso, juodos, sidabrinės ir net baltos spalvos modelių. Dabartiniame asortimente galime pasiūlyti virtuvinius čiaupus:

- su ištraukiamu arba lanksčiu snapeliu,
- stovi,
- su užapvalintais profiliais,
- su aeratoriais,
- aukšta konstrukcija,
- su chromuotu paviršiumi.

Kiekvienas virtuvės čiaupas pagamintas iš specialiai parinktų medžiagų. Tai lemia jungiamųjų detalių ilgaamžiškumą ir patikimumą bei priežiūros paprastumą. Dėl to, kad virtuviniai maišytuvai montuojami sunkiomis sąlygomis, jie sukurti taip, kad būtų atsparūs drėgmei ir aukštai temperatūrai.

Kriauklės maišytuvai kiekvienam interjerui

Stilingi REA virtuvės maišytuvai papildys jūsų virtuvės interjerą. Mūsų pasiūlyme yra maišytuvai, kurie gali būti pritaikyti bet kokiai patalpai. Spalvų ir raštų įvairovė tikrai palengvins pasirinkimą ir leis be jokių kompromisų rasti pagal Jūsų poreikius pritaikytą maišytuvą. Mūsų virtuvės maišytuvai yra sukurti daugybe skirtingų raštų, todėl tinka tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Virtuvės čiaupai – funkcionalūs ir estetiški

Mūsų pasiūlyme yra įrenginiai, sukurti taip, kad būtų patogu naudoti ir leistų taupiai vartoti vandenį. Dėl šios priežasties atskiruose kriauklių maišytuvų modeliuose yra įrengti aeratoriai, kurie aeruoja srovę. Dar vienas įdomus sprendimas – kilnojama arba nuimama galvutė, kurios dėka galėsite lengvai išskalauti kriauklę. Daugumoje virtuvinių maišytuvų vietoj čiaupų yra svirtis, kuri leidžia tiksliau valdyti vandens temperatūrą ir slėgį.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!