Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Dydis
L (20)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Moteriški ir vyriški chalatai

Išlipimas iš kubilo, pripildyto putų ir šilto vandens, nebūtinai turi reikšti vakaro malonumų pabaigą. Kad atsipalaidavimas truktų dar ilgiau, verta lažintis dėl minkšto, puraus chalato. Siūlome kokybišką spintą, reikalingą visiems poilsio vonios privatume mėgėjams. Stori chalatai pasiteisins po maudynių, bet gali apvilkti bet kurį ilgą žiemos vakarą. Be to, kad yra šilti, jie išsiskiria elegantiška apdaila, o kai kurie iš jų buvo labai išradingai sukurti.

Tiek moteriškas chalatas, tiek vyriškas iš mūsų pasiūlymo – tai drabužiai, pasiūti galvojant apie būsimų šeimininkų patogumą. Kišenės, gobtuvai ir akį traukiančios aplikacijos leidžia jaustis ne tik patogiai, bet ir madingai. Šią namų spintą galite greitai pamilti dėl purumo, švelnumo ir puikaus kirpimo.

Unikalūs chalatai iš aukštos kokybės audinių

Norime, kad mūsų siūlomi chalatai tarnautų mūsų klientams ilgus metus. Todėl bekompromisiškai žiūrime į jų siuvimo, medžiagų, iš kurių jie pagaminti, ir madingų aksesuarų klausimą.

Mūsų pasiūlyme – klasikinis baltas chalatas vyrams ir moterims, modeliai iš kur kas drąsesnių atspalvių audinių ir su dekoratyviomis detalėmis. Tačiau visi jie pagaminti iš malonių odai medžiagų ir tinkančių iškart po vonios. Tai apima tokius audinius kaip:

- Microfibra-Soft – šildo kūną ir tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti
- Thermo-Soft – ši medžiaga yra itin minkšta, pralaidi orui ir šilta.

Puikiai žinome, kuo turi išsiskirti geras chalatas. Stori ir puri medžiaga dar ne viskas – pasirūpiname, kad mūsų siūlomi drabužiai būtų ir patogaus kirpimo.

Mėgstantiems originalų spintą galime pasiūlyti tokius modelius kaip * vyriškas meškiuko chalatas * ir * moteriškas asilas chalatas *. Tokie drabužiai tikrai padarys vėsų rytą ir kiekvieną vakarą malonų. Asilo, avies ar pelės chalatas taip pat gali būti unikalios dovanos idėja.

Moteriškas chalatas – storas, iš erdvios, nėriniais puoštos medžiagos arba modelis su juokingomis ausytėmis – turėtų būti privalomas vonios spintos elementas. Tas pats pasakytina ir apie vyriškus chalatus, kurie gali būti įvairių spalvų ir įvairių stilių.

Siūlome visais atžvilgiais puikiai paruoštus drabužius. Apgalvotas dizainas, patogus kirpimas ir lengvi, purūs audiniai – didžiausi mūsų chalatų privalumai. Kviečiame susipažinti su gausiu mūsų asortimentu!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!