Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Spalva
Rodyti viską
Montaż zestawu natryskowego
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo purškimo rinkiniai

Stimuliuojantis rytinis dušas ar atpalaiduojantis vakarinis dušas? Kai nuspręsite dėl tinkamo dušo komplekto, jums nereikia rinktis. Rea siūlomi sprendimai stebina savo funkcionalumu ir universalumu, todėl prisitaikys prie jūsų poreikių. Tačiau mūsų dizaineriai nepamiršta ir estetikos, kuri yra vienodai svarbi daugumai vartotojų. Būtent todėl mūsų pasiūlyme rasite naujausias interjero dizaino tendencijas atspindinčius ir nesenstantį stilių reprezentuojančius dušo komplektus.

Puikus dušo komplektas stilingam vonios kambariui

Būtent dušo komplektas yra atsakingas už kasdienį malonumą maudytis vonioje. Tai taip pat gana savitas vonios įrangos elementas, todėl šiuo atveju funkcija turėtų eiti koja kojon su estetika. Šiandien montuojama labai įvairi furnitūra, kuri padeda formuoti interjero atmosferą ir potekstes. Populiariausios apdailos spalvos yra:

- chromas,
- auksas,
- juoda,
- vario,
- rožinis auksas (rožinis auksas).

Rinkiniai taip pat skiriasi forma, kiekiu ir elementų rūšimi. Jie gali būti ir neįtikėtinai modernūs, ir įkvėpti retro. Be to, galimi potinkiniai ir paviršiuje montuojami dušo komplektai. Šiuo metu dažniausiai pasirenkamas dušo komplektas su lietaus dušu, kuris leidžia patirti tikrai prabangų potyrį kiekvieno dušo metu. Taip pat populiarus sprendimas yra termostatas, leidžiantis tiksliai valdyti vandens temperatūrą. Voniose dažniausiai geriausiai tinka dušo komplektas su maišytuvu.

Rea dušo komplektai – aukščiausios kokybės

Rea pasiūloje gausu dušo ir dušo-vonios komplektų modelių, tarp kurių nesunkiai rasite savo poreikius ir skonį atitinkantį. Modernus dizainas derinamas su pažangiomis technologijomis, kiekvienam vartotojui suteikiant itin malonią patirtį kiekvienos maudymosi metu. Mūsų dušo komplektai taip pat išsiskiria kokybe – kruopščiu apdirbimu naudojant geriausias medžiagas. Dėl šios priežasties jų patraukli išvaizda, patikimumas ir funkcionalumas išlieka nepakitę daugelį metų.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!