Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK

NEMOKAMAS DOVOŽIMAS

€0

PRISTATYMO LAIKAS

3-4 dienos

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

14 dienų
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Apie mus kontaktas Prisijungti krepšelis 0

Filtras

Baterijos apdaila
połysk (49)
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Maišytuvai, vonia ir sieniniai maišytuvai

Kurdami vonios kambarį, atkreipkite dėmesį į visus elementus, kurie yra svarbūs kambario išvaizdai ir turi įtakos jo funkcionalumui. Vonios maišytuvas yra viena iš dalių, kurią reikėtų rinktis atidžiai, siekiant ilgalaikio naudojimo ir stilingos išvaizdos. Vonios maišytuvo atveju taip pat svarbus jo dydis, forma ir montavimo būdas. mes rekomenduojame:

- Paslėpti vonios maišytuvai,
- vonios maišytuvai montuojami išorėje,
- maišytuvai voniai su dušu.

Skirstant gaminius atsižvelgiama ir į spalvas. Kad galėtume patenkinti visus sutvarkymo poreikius, parengėme asortimentą, kuriame yra sieniniai vonios maišytuvai ir kiti juodos, baltos, sidabrinės ir auksinės spalvos. Žavingo, skandinaviško, vintažinio stiliaus vonios kambarys? Galimybių yra daug, o mes padėsime sukurti harmoningą įrangą.

Klasikinis ar modernus vonios maišytuvas?

Sieninis vonios maišytuvas? Ar maišytuvas montuojamas tiesiai ant vonios? Klasikinis chromas ar naujoviška juoda su auksiniais akcentais? Čiaupai ar rankenos? Klausimų daug, ir į visus juos atsakys mūsų parduotuvės specialistai.

Siūlome potencinius vonios maišytuvus, kurie padeda sukurti minimalistinį ir elegantišką interjerą. Dėl kokybiškų medžiagų, tokių kaip žalvaris ar ABS plastikas, mums pavyko gauti patikimus gaminius, kuriems papildomai suteikiama 2 metų gamintojo garantija. Judamo snapelio valdymas ir tobulos vandens temperatūros nustatymas yra greitas ir intuityvus. Visa tai padaro maudynes tikru malonumu, ypač jei tai darote tokioje gražioje aplinkoje!

  • Vonios maišytuvas su dušu arba be jo – mūsų pasiūlymas*

Sieninis vonios maišytuvas galimas su dušu arba be jo. Paruošėme asortimentą, kuriame atskiri vonios įrangos elementai yra estetiški, atitinka šiuolaikines tendencijas, o svarbiausia – patikimi ir lengvai valomi. Be potinkinių vonios maišytuvų, pas mus galite įsigyti klasikinių aukštų čiaupų, kurie leis sukurti stilizuotą erdvę įkvėptą retro tendencijos.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!