Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Stačiakampiai dušo padėklai

Nors įeinančios kabinos turi ištikimų gerbėjų būrį, tradicinės konstrukcijos su stačiakampiais dušo padėklais vis tiek išlieka savo kaina. Jie puikiai tinka ne tik ten, kur nėra galimybės įrengti linijinio nutekėjimo, bet ir klasikiniuose bei funkcionaliuose vonios kambariuose. Šiuo metu prekės ženklas REA siūlo itin dizainerių gaminius, pagamintus iš įvairių medžiagų ir išlaikytus ne tik klasikinių šviesių, bet ir tamsių spalvų. Pavyzdys yra stačiakampis akmeninis dušo padėklas.

Acrylic Mineral žavi savo išvaizda, novatoriška forma ir labai gerais techniniais parametrais. Dušo padėklas 80×100 garantuoja aukšto lygio estetinį potyrį, taip pat patogumą maudytis ir stovėti ant malonios struktūros lentos. Pats akmuo kietas, tvirtas, bet puikiai akumuliuoja šilumą. Maudymasis ant tokio stačiakampio dušo padėklo suteikia nepaprastą komfortą ir malonumą kiekvieną dieną.

Stačiakampiai dušo padėklai – REA internetinė parduotuvė

Mūsų pasiūlyme yra modernūs ir klasikiniai stačiakampiai dušo padėklai. Pavyzdžiui, jie montuojami be jungties, o tai žymiai padidina jų estetinę vertę ir teigiamai veikia visos patalpos suvokimą. Nepriklausomai nuo to, ar rinksitės didelį dušo padėklą 100 × 120, ar kompaktišką gaminį, jį nesunkiai priderinsite prie dušo kabinos ar stiklinės sienelės, varstomų durų, ant paviršiaus montuojamų ar potinkinių dušo komplektų. Esame tikri, kad REA rasite būtent tai, ko ieškote, ir tapsite laimingu elegantiško, praktiško vonios kambario savininku.

Siūlome tradicinius stačiakampius dušo padėklus akrilinius – labai lengva valyti, nebrangūs, nesenstantys. Galimos baltos arba juodos spalvos. Alternatyva jiems – vis labiau populiarėjantys akmeniniai stačiakampiai vonios dušo padėklai, puikiai derantys prie šiuolaikinių industrinių, modernių ir minimalistinių tendencijų.

Ieškote geriausios įrangos savo vonios kambariui? Rinkitės REA 80×100 dušo padėklą arba kitokio dydžio ir mėgaukitės interjeru, apie kurį svajojote!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!