Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Stačiakampiai dušo padėklai

Nors nameliai yra ištikimi gerbėjų, tradicinis dizainas su stačiakampiais dušo padėklais vis dar yra labai vertinamas. Jie gerai veikia ne tik ten, kur neįmanoma įrengti tiesinio nutekėjimo, bet ir klasikiniuose bei funkcionaliuose vonios kambariuose. Šiuo metu REA prekės ženklas siūlo itin dizainerių gaminius, pagamintus iš įvairių medžiagų ir išlaikančių ne tik klasikines šviesias, bet ir tamsias spalvas. Pavyzdys yra stačiakampis dušo padėklas akmeninis .

Akrilo mineralas žavi savo išvaizda, novatoriška forma ir labai gerais techniniais parametrais. Dušo padėklas 80×100 garantuoja aukšto lygio estetinę patirtį, taip pat patogumą maudytis ir stovėti ant malonios struktūros lėkštės. Pats akmuo yra kietas, tvirtas, tačiau puikiai kaupia šilumą. Dušas ant tokio stačiakampio formos dušo padėklo suteikia nepaprastą komfortą ir malonumą kiekvieną dieną.

Stačiakampiai dušo padėklai – REA internetinė parduotuvė

Mūsų pasiūlyme yra modernūs ir klasikiniai stačiakampiai dušo padėklai. Pavyzdžiui, jie sumontuoti be jungties, o tai žymiai padidina jų estetinę vertę ir teigiamai veikia viso kambario priėmimą. Nepriklausomai nuo to, ar pasirenkate didelį 100 × 120 dušo padėklą, ar kompaktišką gaminį, galite lengvai pritaikyti dušo kabiną ar stiklinę sieną, varstomas duris, ant paviršiaus montuojamus ar paslėptus dušo rinkinius. Esame tikri, kad REA rasite būtent tai, ko ieškote, ir tapsite laimingu elegantiško, praktiško vonios kambario savininku.

Mes siūlome tradicinius stačiakampius akrilo dušo padėklus – labai lengvai valomi, nebrangūs, nesenstantys. Yra baltos arba juodos spalvos. Alternatyva jiems yra akmeniniai stačiakampiai vonios dušo padėklai, kurie yra labai populiarūs šiuolaikinėse pramoninėse, moderniose ir minimalistinėse tendencijose.
Ar ieškote geriausios vonios kambario įrangos? Pasirinkite REA irklavimo baseiną 80×100 arba kitą dydį ir mėgaukitės svajotu interjeru!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!