Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Filtras

Spalva
Rodyti viską
Perpildymo anga
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
abėcėlės a-z
  • abėcėlės a-z
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Rinkiniai

Verta daug dėmesio skirti kriauklės pasirinkimui, nes tai vienas dažniausiai naudojamų vonios įrangos elementų. Todėl juo visų pirma turi būti patogu naudotis. Tačiau nekrentantis į akis praustuvas gali būti ir estetiškai svarbus išdėstymo elementas, ir net unikali interjero puošmena. Viskas priklauso nuo pasirinkto modelio. „Rea“ pasiūlymas apima, be kita ko: itin elegantiški stalviršiniai praustuvai, kurie vis dažniau pasirenkami stilinguose kambariuose. Tai puikus funkcionalumo ir unikalaus stiliaus derinys, kuris taip pat gali papuošti jūsų vonios kambarį!

Stalviršinis praustuvas – idealiai tinka dizainerio vonios kambariui

Stalviršio praustuvas pastaraisiais metais buvo tikras interjero dizaino hitas. Tam yra keletas priežasčių. Visų pirma, ji pati savaime itin dekoratyvi ir daug išraiškingesnė nei įleidžiama kriauklė. Daugybė raštų, spalvų ir formų leidžia išsirinkti tikrai originalų ir įdomų sprendimą. Galimi * staliniai vonios kriauklės*, kurios skiriasi:

- forma – pvz., apvali dubenėlio pavidalo, stačiakampė, kvadratinė ir net netaisyklinga;
- spalva – tai ir klasikinė balta, ir visos vaivorykštės spalvos, įskaitant juodą ar auksą;
- medžiaga, iš kurios jie pagaminti, pvz., keramika, akmuo ar jo imitacija ir net stiklas;
- dydis – ir dubens dydis, ir pačios konstrukcijos masyvumas;
- stilius – yra industrinio, žavingo, minimalistinio, retro ir daugelio kitų stilių elementai.

Antra, stalviršio kriauklė dėl savo formos taip pat leidžia eksponuoti kruopščiai parinktą stalviršį. Be to, jis puikiai tinka kasdieniam naudojimui.

Rea stalviršiai praustuvai – mūsų pasiūlymas

„Rea“ asortimente yra itin įvairus prekių asortimentas, išsiskiriantis precizišku apdirbimu ir sensacingu stiliumi. Siūlome tiek didelius, tiek mažus stalviršius praustuvus, gilius ir negilius, suapvalintų ir geometrinių formų. Jei jums rūpi ir estetika, ir ilgaamžiškumas, Rea stalinis praustuvas bus puikus pasirinkimas.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!