Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.at layouts.bn Bulgarų Kroatų layouts.me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos Serbų Slovakų layouts.si Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

Dušo kabina Rea Space In Juoda 80x100

ID: 6799
EAN: 5902557367108
SKU: REA-K8882
EAN: 5906366003141
SKU: KPL-K8882
EAN: 5906366003158
SKU: KPL-K0882
 • 436.00 436.00 604.00 609.00

  - mažiausia kaina per pastarąsias 30 dienų

  Pristatymo laikas iki 4 darbo dienų
 • -
  +
 • Pasirinktas variantas dabar nepasiekiamas.

  Praneškite man, kai jis atvyks:

Techniniai parametrai
Kabinos dydis: 80x100
Spalva: Juoda
Kabinos tipas: Kampas
Stiklo spalva: Transparentne 6mm
Atidarymo būdas: Stumdomas
Surinkimas: Ant irkluojančio baseino arba ant grindų
Aukštis (mm) 1950 mm
Kabinos kryptis: Universalus
Garantija: 24 mėnesių
„Easy Clean“ danga: Taip
Gamintojas: Rea
apibūdinimas

Pristatome jums gražią ir itin funkcionalią kampinę dušo kabiną “Space IN”. Tai gaminys, kuris puikiai užpildys jūsų vonios kambario erdvę ir kartu išlaikys nepriekaištingą interjero išvaizdą ir estetiką. Dėl juodos spalvos apdailos elementų mūsų gaminys yra labai universalus ir tikrai derės prie jūsų vonios kambario interjero. Dėl savo konstrukcijos dušo kabiną “Space IN” galima įrengti ant įvairaus aukščio dušo padėklo arba tiesiai ant grindų. Dušo durys atsidaro į vidų ir padeda praktiškai naudotis vonios kambariu.

Jos padengtos “Easy Clean” apsaugine danga, todėl dušo kabiną lengva išlaikyti švarią. Dėl specialaus gamybos etapo jie yra patvarūs ir lengvai valomi.

Juoda spalva padengiama gamybos proceso metu, tada kartu su lapu dvigubai grūdinama 600-800 °C temperatūroje. Taip užtikrinamas 100 % patvarumas ir atsparumas įbrėžimams bei mechaniniams pažeidimams. Tai vienintelis būdas, užtikrinantis aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą.

*Savo salone naudojame naujovišką durų atidarymo sistemą “Autoline”.

Kabinos “Space IN” modelyje yra efektyvi slankiojanti sistema, leidžianti lengvai atidaryti ir uždaryti duris, paremta keturiais atskirais ritinėliais. Durelės sklandžiai slenka į vidų, todėl korpusas labai praktiškas, ypač mažuose vonios kambariuose, kuriuose mažai vietos. Atidarytos durys neišsikiša už korpuso perimetro, todėl lengviau naudotis pačiu vonios kambariu, nesumažinant korpuso vidaus erdvės.

Atidarymo sistema suprojektuota taip, kad sklandžiai veiktų daugelį metų.

vadovus ir atsisiuntimus

Produktai, kurie taip pat gali jus dominti

  Newsletter

  Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
  Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!