Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Vonios

Prie sienos montuojamos vonios yra puiki alternatyva tradiciniams įmontuotiems modeliams. Tai universalus sprendimas, kurį galima naudoti bet kuriame, net ir mažiausiame vonios kambaryje. Visa tai dėka to, kad ant sienos montuojama atskirai stovinti vonia yra specialiai suplota pusė, leidžianti ją perkelti prie sienos. Optimalus 150 cm modelio ilgis garantuoja patogumą naudojant sūkurinę vonią. Tokia didelė konstrukcija netiks jūsų vonios kambaryje? Jokiu problemu. Rea parduotuvėje yra kompaktiška kampinė vonia, kurios matmenys 80×80 cm. Čia jūsų taip pat laukia 90×90 cm dydžio vonia. Mūsų gaminiai yra funkcionalūs ir estetiški. Paprastai jie yra stačiakampio formos. Pastaruoju metu madingos ovalios vonios vis labiau populiarėja tarp klientų.

Kurdami kubilus, dėjome visas pastangas, kad jie išsiskirtų ne tik stilingu dizainu, bet ir patogumu naudotis. Todėl be standartinio interjero modelių, mūsų pasiūlyme yra ir pigiausios vonios, pasižyminčios ergonomišku profiliavimu; kai kuriuose jų yra galvos atramos, porankiai ir sėdynės. Mes garantuojame, kad vonia tokioje vonioje suteiks jums tuos pačius malonius įspūdžius.

Sieninės vonios – sprendimas XXI amžiui

Stovimos ant sienos ir dušo vonios turi daug privalumų. Priešingai nei tradiciniai modeliai, jiems nereikia jokio apdailos plytelių pavidalu ar uždengimo dangčiais. Prieš montuodami, pasirinkite tik tinkamą vietą, kur būtų prieinamas vanduo ir kanalizacija. Kiekvienoje net ir pigiausioje vonioje yra kištukas ir išleidimo vamzdis. Norint jį sumontuoti pasirinktoje vietoje, tereikia raktelio kojoms sureguliuoti, silikono su dozatoriumi ir gulsčiuko. Vonią lengva valyti. Kiekvieną modelį, neatsižvelgiant į tai, kokiais parametrais jis išskiria (pvz., 80×80, 90×90 cm), reikia reguliariai dezinfekuoti, skatinant pašalinti mikroorganizmus ir kalkių nuosėdas.

Nuoširdžiai kviečiame susipažinti su mūsų parduotuvės su voniomis pasiūlymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!