Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Dubenėlio spalva
Rodyti viską
Spalva
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Tualetinių dubenėlių rinkiniai su bidė

Bidė rinkoje nėra naujiena, ir daugelyje šalių tai yra standartinė įranga kiekviename vonios kambaryje. Jis naudojamas palaikyti intymių vietų higieną po tualeto naudojimo, kuris yra skirtas išvengti nemalonių negalavimų. Tačiau naujovė yra tualeto dubenėlio ir bidė derinys, todėl jums nereikia įdiegti dviejų prietaisų. Šis sprendimas ne tik pagerina tualeto patogumą, bet ir sumažina popieriaus sąnaudas, o tai atitinka ekologiško gyvenimo būdo principus. Kiti privalumai, būdingi tualeto kėdei su bidė, yra šie:
- modernus dizainas,
- kompaktiškas dydis,
- funkcionalumas,
- rūpinimasis intymių vietų higiena,
- patogumas, – paprastas tualeto švarumas.

Šis sprendimas veiks mažuose vonios kambariuose, nes bidė ir tualetas sudaro vieną sanitarinę patalpą. Taigi jums nereikia įdiegti atskirų prietaisų ir prijungti juos prie kanalizacijos sistemos, o tai dažnai reikalauja kapitalinio atnaujinimo.

Bidė ir tualeto komplektas – patogumo ir funkcionalumo derinys

Parduotuvėje siūlomos įvairios konstrukcijos ir apdailos stiliaus sanitarinės patalpos. Atsižvelgdami į individualius poreikius, galite nuspręsti įsigyti atskirą komplektą, kuriame yra bidė + tualetas. Šis variantas veiks, kai turėsite didelę vonios kambario erdvę. Kitais atvejais rekomenduojame kompaktišką bidė rinkinį su tualetu, kurie sudaro vieną įrenginį. Mes siūlome sanitarines patalpas, pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų, kurios yra stovimos ir pakabinamos. Jūs taip pat gausite rėmą tualetinėms dubenims su visais priedais tualetui su bidė sujungti. Kviečiame pasinaudokite mūsų pasiūlymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!