Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.be layouts.at layouts.ie

Filtras

Atidarymo būdas
Stumdomas (49)
Stiklo storis
6 mm (93)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Kabinos dydis
90x90 (28)
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo kabinos

Atskiras dušas mūsų vonios kambariuose atsiranda vis dažniau – tiek kaip tradicinės vonios pakaitalas, tiek šalia jo, jei tai leidžia vidaus erdvė. Šis sprendimas leidžia bet kada greitai ir patogiai išsimaudyti. Šiuolaikinės dušo kabinos yra ne tik patogios naudoti ir praktiškos, bet ir labai stilingos. Dėl to jie puikiai tinka šiuolaikiniam vonios kambario dizainui. Dėl daugybės modelių galite lengvai pasirinkti tinkamą bet kuriai erdvei – optimalų ne tik pagal dydį ar formą, bet ir išvaizdą.

Tinkama dušo kabina kiekvienam interjerui

Nepriklausomai nuo kambario dydžio ir formos, pasirinkti tinkamą kajutę neturėtų kilti problemų. Rea pasiūlymas apima ir standartines, ir rečiau pasitaikančias formas bei dydžius. Ką?

- Mažuose vonios kambariuose puikiai tiks 80×80 dušo kabina. Pusapvalė forma tokiu atveju sutaupys dar daugiau vietos.
- Šiek tiek didesnė 90×90 dušo kabina suteikia patogesnę vonią, o sprendimų, kuriuose naudojamos sulankstomos sienos, dėka, jis gali būti ypač funkcionalus.
- Vis dažniau pasirenkami stačiakampiai modeliai, kurie puikiai atrodo šiuolaikiškai, kartu suteikiant daugiau vietos dušo metu. Šis sprendimas suteikia platų matmenų diapazoną, pvz., 80×90, 80×100 ar net 120×90 cm.

Dušai taip pat tampa itin populiarūs walk-in, be dušo padėklo ir naudojant grindyse įmontuotą drenažą (pvz., Linijiniai), taip pat tampa itin populiarūs. . Tai nepaprastai estetiškas ir praktiškas sprendimas. Be to, dėl įeinamų sienų wolk-in, jūs galite beveik laisvai formuoti erdvę, sukurdami savo svajonių dušą.

Dušo kabinos – Rea pasiūlymas

Rea prekės ženklo pasiūlyme yra daugybė sprendimų, pritaikytų įvairiems klientų lūkesčiams ir poreikiams. Kiekviena mūsų dušo kabina yra sukurta atsižvelgiant į maksimalų patvarumą, tvirtumą ir funkcionalumą, taip pat patrauklų dizainą, atitinkantį šiuolaikines tendencijas. Mes raginame jus susipažinti su mūsų pasiūlymais!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!