Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo linijine kanalizacija

Dušas be dušo padėklo atrodo nepaprastai stilingas ir modernus, o tuo pačiu ir patogus naudoti. Tai leidžia daug lengviau įlipti ir išlipti iš salono, o tai gali būti svarbu ypač žmonėms su judėjimo negalia. Sukurti tokį dušą padės linijinis nutekėjimas, kuris veiksmingai apsaugo nuo grindų užtvindymo ir tuo pačiu metu yra diskretiškai paslėptas. Šio tipo elementai skiriasi ne tik matmenimis, leidžiančiais juos pritaikyti beveik bet kokiam išdėstymui, bet ir išvaizda. Dėl to jie gali puikiai papildyti kambario interjerą, suteikdami jam elegancijos.

Linijinis dušo nutekėjimas – praktiškas ir stilingas vonios kambarys

Linijinis dušo nutekėjimas puikiai tinka minimalistinėms tendencijoms, pastebimoms daugelyje šiuolaikinių vonios kambarių. Tačiau jis taip pat gali puikiai įsilieti į bet kokio stiliaus apdailą, todėl yra itin universalus. Vengimas dušo padėklo ir linijinio nutekėjimo naudojimas duše taip pat turi kitų privalumų. Jie apima:

- universalus – gali būti naudojamas beveik bet kuriame vonios kambaryje, tiek namuose, tiek komercinėse patalpose ar viešbučiuose,
- elegantiška išvaizda – prilyginama dizainerių interjerui,
- funkcionalumas – lengva valyti dušą ir jo aplinką, taip pat patogumas naudoti kasdien,
- įvairovė – yra įvairių tipų drenažo apdailos galimybių.
Renkantis linijinius kanalizacijos kanalus savo interjerui, verta atkreipti dėmesį į svarbiausius jų parametrus, tokius kaip talpa (galimybė tam tikru metu išleisti tam tikrą kiekį vandens) ar montavimo gylis. Garantija taip pat svarbi – Rea produktams tai yra 10 metų!
Rea linijos kanalizacija – stilius ir kokybė
Rea prekės ženklas siūlo linijinius kanalizacijos kanalus, kurie lengvai tilps jūsų interjere. Jie skiriasi parametrais, išvaizda ir spalvomis, tačiau jie pasižymi puikia apdirbimo kokybe, kuri lemia ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Mūsų pasiūlymas apima, be kita ko mažas drenažas, kurį galima įrengti net ir nepalankiomis sąlygomis, taip pat įvairios apdailos versijos, leidžiančios pasirinkti kanalizaciją, puikiai derančią su kitais susitarimo elementais.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!