Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Čiaupai, baseino maišytuvai

Jie yra nepakeičiamas vonios įrangos elementas, tačiau tai nereiškia, kad jie yra tik praktiški. Kriauklės maišytuvas turėtų papuošti erdvę ir derėti prie likusio dekoro. Kartais tai pagrįsta darnių derinių kūrimu, kartais – kontrastu. Štai kodėl mūsų pasiūlyme yra praktiški įvairių stilių ir spalvų praustuvų kranai. Didelio pasirinkimo dėka kiekvienas dizaineris asortimente ras produktą, kuris atitiktų jo išdėstymo viziją.

Kiekvienas mūsų parduotuvėje pristatomas praustuvo maišytuvas atitinka griežtus kokybės standartus. Atskiri modeliai skiriasi forma, aukščiu, snapelio diapazonu ir apdailos būdu.

Sidabriniai, juodi ir auksiniai baseinų maišytuvai

Naršydami mūsų pasiūlyme atkreipkite dėmesį į praustuvų maišytuvų įvairovę. Pagrindinis produktų skirstymas apima tuos, kurie sumontuoti ant stalviršio ir skirti montuoti ant dugno. Visi kriauklės čiaupai yra trijų spalvų:

- sidabras – chromas yra elegantiškas ir nesenstantis, jį lengva išlaikyti švarų, be to, jis nėra jautrus korozijos procesams,

- juoda – matinė praustuvo krana atrodo elegantiška. Tvirtas apvalkalas padengia žalvario konstrukciją, todėl gaminys yra patvarus ir lengvai valomas,

- auksinis – originalus praustuvo čiaupas susideda iš žalvario korpuso, padengto storu aukso dangos sluoksniu. Poveikis žavi.

Kriauklės maišytuvai mūsų pasiūlyme

Mūsų pasiūlyme rasite praustuvo maišytuvus daugeliu variantų. Tai visų pirma yra stalviršio čiaupai, kurie visoje savo šlovėje pristato kriauklę, taip pat sieniniai čiaupai, sumontuoti po tinku. Keraminių galvučių ar viršutinių aeratorių dėka kiekvienas praustuvo maišytuvas daro įspūdį savo patvarumu ir tvirtumu.

Kviečiame susipažinti su mūsų baterijų asortimentu. Jų dėka praustuvas bus modernios išvaizdos ir juo bus lengva naudotis. * Aukštas, žemas, sieninis kriauklės maišytuvas – čia rasite tai, ko ieškote!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!