Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių Čekijos respublika Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba Estų Kroatų Latvių Olandų layouts.me Serbų layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

Filtras

Stiklo storis
6 mm (59)
Apdailos profiliai
Rodyti viską
Durų dydis
100 (20)
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Kabinos dušo durys

Dušo zoną galima atskirti įvairiais būdais. Viena iš jų yra dušo durys, kurios yra alternatyva tradicinėms dušo kabinoms. Tai idealus sprendimas, kai dušo padėklas sumontuotas įduboje. Tačiau jie taip pat gali būti naudojami kartu su linijiniu drenažu, įterptu į grindis, sukuriant labai patogų ir šiuolaikišką išvaizdą. Aukštos kokybės elementų naudojimas ir tinkamas jų surinkimas taip pat užtikrina reikiamą sandarumą ir ilgaamžiškumą.

Tinkama dušo kabina kiekvienam interjerui

Dušo durys yra daugelio standartinių dydžių (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm), o kartais jas galima pagaminti ir tiksliai. Tai leidžia juos puikiai pritaikyti bet kokiam vonios kambariui. Jie taip pat skiriasi savo dizainu ir naudojimu. Atsižvelgdami į individualius pageidavimus ir tam tikros vietos sąlygas, galite nuspręsti dėl dušo durų:

- stumdomas,
- pakreipimas,
- sulankstomas.

Rea pasiūlyme yra daugybė šių sprendimų variantų, kurie suteikia maksimalų interjero funkcionalumą ir estetiką. Dušo durys taip pat gali būti skirtingos apdailos (pvz., Profiliai, rankenos), kurios padeda sukurti norimą išdėstymo stilių. Šiuo metu, be kitų, juoda apdaila, gražiai deranti su tos pačios spalvos furnitūra, suteikianti modernų, elegantišką efektą.

Rea dušo durys – pagrįstas pasirinkimas

Renkantis Rea sprendimus galite būti tikri, kad orientuojatės į tvirtą darbą ir geriausią stilių. Mūsų*dušo stiklai* yra pagaminti iš aukščiausios kokybės stiklo ir yra pagaminti labai atsargiai, o tai užtikrina jų patvarumą ir patikimumą, kaip ir apdailos elementai. Modernus, įvairus dizainas padeda rasti elementus, tinkančius bet kokio stiliaus išlaikomam išdėstymui, o naujoviški sprendimai leidžia padidinti jų funkcionalumą. Siūlome platų dušo durų dydžių ir tipų asortimentą, kuris bus pritaikytas bet kurioje erdvėje. Mes raginame jus susipažinti su pasiūlymu.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!