Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Praustuvo kištukai, sifonai

Jie yra būtina bet kokio sanitarijos ir vandens įrengimo dalis. Pirkdami praustuvo sifoną atkreipkite dėmesį į jo gamybos būdą ir išvaizdą. Produktas turėtų būti aukštos kokybės. Jis vaidina svarbų vaidmenį – išleidžia praustuvo, vonios ar dušo vandenį ir taip apsaugo nuo nešvarumų, nuosėdų ir netiesiogiai nemalonių kvapų.

Mūsų pasiūlyme rasite kriauklės kištuką daugeliu versijų, iš kurių galite rinktis. Mes rekomenduojame nemokamai butelių sifonus ir spaustuko kamštį, kuris pridedamas prie visų rinkinių. Atskiri modeliai skiriasi konstrukcija, dydžiu ir apdaila. Yra paprastų praustuvų sifonų arba tokių, kurie leidžia papildomai prijungti, pvz., Išleisti vandenį iš skalbimo mašinos. Pateikiame funkcinius ir dekoratyvinius elementus – pastaruosius rekomenduojama montuoti matomose vietose. Dėl kruopštaus apdailos ir dizainerių auksinių ar juodų spalvų praustuvo kištukas gali tapti nuosekliu vonios kambario elementu.

Praustuvas turi būti tinkamas naudoti ir montuoti. Jei vonios kambaryje turime spintelę ar stalviršį, galime pasirinkti stalviršį, po prekystaliu arba įdėklą. Jei neturime stalviršio, galime naudoti pakabinamą praustuvą arba galbūt retą stovintį praustuvą. Nuolatinis praustuvas, be savo funkcionalumo, yra savaime ir elegantiška puošmena. Praustuvą rekomenduojame užpildyti likusia vonios keramikos dalimi, pavyzdžiui, tualeto dubeniu ar bidė.Mūsų siūlomų praustuvų sifonai*

Norėdami patenkinti įvairius lūkesčius ir patenkinti santechnikų bei interjero dizainerių reikalavimus, paruošėme platų sifonų pasirinkimą. Jų dėka praustuvas veiks patikimai ir, be to, įgis dekoratyvinį elementą. Mes siūlome spragtelėjimo kamštį, t. Y. Rinkinį, kurį sudaro sifonas, kištukas, veržlės ir tarpinės, reikalingos surinkimui.

Clack-clack praustuvo kištukas apibūdinamas:

- tvirtas meistriškumas naudojant žalvarinius elementus,

- 2 metų gamintojo garantija,

- chromuota arba juoda apdaila,

- galima tiekti su perpildymo anga arba be jos.

Naudojant aukštos kokybės medžiagas, kiekvienas praustuvo kamštis yra atsparus korozijai ir kitiems gedimo procesams. Vandens ar kitų purvo purslų metu jis netampa nuobodu, pakanka jį nuvalyti, kad jis švariai blizgėtų.

Ar norite nusipirkti kriauklės sifoną? Patikrinkite mūsų parduotuvės pasiūlymą ir pasirinkite produktą tiesiogiai su pristatymu į namus. Kviečiame patogiai apsipirkti!

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!