Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių Ispanų kalba

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Montavimo būdas
Pastatomas (5)
Spalva
Rodyti viską
Skylė baterijom
Rodyti viską
Perpildymo anga
Rodyti viską
Długość umywalki - zakres
Rodyti viską
Szerokość umywalki - zakres
Rodyti viską
Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Kriauklės, atskirai stovintys praustuvai

Vonios kambarys yra tam tikro tipo kambarys, kuriame turi būti derinamas komfortas, funkcionalumas ir patraukli išvaizda. Tokiame interjere svarbios tokios detalės kaip plytelių spalva, vonios kambario ir sanitarinių patalpų tipas. Pagrindinis kiekvienos vonios įrangos elementas yra praustuvas, kurio pasirinkimas yra labai svarbus norint patogiai naudotis kambariu. Įmontuojamos arba atskirai pastatomos kriauklės yra rinkoje ir tampa vis populiaresnės.

h2*Laisvai pastatomas praustuvas – moderniam ir klasikiniam interjerui*

Tinkamai parinktas praustuvas turėtų būti patogus ir atitikti interjero charakterį. Mažų vonios kambarių savininkai turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į sanitarinių įrenginių pasirinkimą, kad neapribotų vietos per plačiu prietaisu. Atskirai pastatomi praustuvai yra saugiausias pasirinkimas, išsiskiriantis kompaktiškais matmenimis ir unikalia estetika. Tokios kriauklės veiks praktiškai kiekviename vonios kambaryje, tiek mažuose, tiek dideliuose kambariuose. Stovintis praustuvas taip pat yra geriausias pasirinkimas, jei turite atskirą tualetą, kuriame ribota erdvė leidžia įrengti tik tualeto dubenį ir nedidelę kriauklę. Mūsų siūlomi praustuvai išsiskiria:

- unikalus dizainas,
- išsami detalių apdaila,
- įvairūs modeliai,
- pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų,
- lengvas surinkimas,
- kompaktiškas dydis.

Vonios kambarys su laisvai pastatomu praustuvu atrodo labai elegantiškas ir modernus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tinkamą kriauklės kraną, kad kambarys būtų papildomas dekoratyvinis elementas.

Laisvai pastatomas praustuvas – platus modelių pasirinkimas

Mūsų parduotuvės asortimente rasite sanitarines patalpas su įvairia apdaila. Siūlome laisvai stovinčias supaprastintos formos kriaukles, kurios yra siaurėjančios apačioje. Įdomus variantas taip pat yra stovintys praustuvai, turintys paprastą, geometrinę struktūrą. Kviečiame susipažinti su visu siūlomos sanitarinės keramikos pasiūlymu. Mes garantuojame, kad kiekvienas modelis pagamintas iš patvarių ir lengvai valomų medžiagų. Dėl to galite būti tikri, kad vonios kambarys su laisvai stovinčiu praustuvu bus patogi vieta, pasižyminti aukštomis estetinėmis vertybėmis.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!