Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Anglų layouts.de-at layouts.fr-be Bulgarų Kroatų layouts.sr-me Čekijos respublika layouts.et layouts.fi Prancūzų layouts.el Ispanų kalba Olandų layouts.en-ie Lietuvių Latvių Vokiečių Lenkas layouts.pt Rusų Rumunijos layouts.sr Slovakų layouts.sl Ukrainiečių Vengrų Italų

NUOLAIDOS KODASrea5

PLAUTUVĖS MAIŠYTUVAS Rea Lungo auksas aukšta

ID: 3449
EAN: 5902557342075
SKU: REA-B9409
 • 74.00
  Pristatymo laikas iki 4 darbo dienų
 • -
  +
 • Pasirinktas variantas dabar nepasiekiamas.

  Praneškite man, kai jis atvyks:

Techniniai parametrai
Baterijos Tipas: kriauklės
Baterijos tvirtinimo būdas: stalviršis
Medžiaga: Žalvaris
Snapelio diapazonas 130 mm
Galvos tipas: keramikos
Baterijos aukštis 280 mm
Ryšio skersmuo: 3/8 colio
Aeratorius: vėjuota
Komplekte žarnos: 50 cm - Tucai
Garantija: 5 lat
Gamintojas: Rea
apibūdinimas

“Rea Lungo L. Gold” aukštas šviesiai auksinis praustuvo maišytuvas turi praktišką keraminę galvutę ir viršutinį aeratorių, kad iš čiaupo būtų sunaudojama kuo mažiau vandens. Iš tikrųjų aeratorius yra nedidelio antgalio formos, kurį sudaro sietelis su labai mažomis akutėmis. Jis yra snapelio gale. Šio elemento paskirtis – aeruoti vandenį. Dėl to sumažėja srauto greitis, nors mums atrodo, kad skysčio kiekis yra didesnis. Tai, kad yra aeratorius, neturi jokios įtakos naudojimo patogumui. Tačiau didelė nauda – sumažėjusios sąskaitos už sunaudojamą vandenį.

Aukšto aukso praustuvo maišytuvas – pakeiskite savo vonios kambario veidą.

Pristatomas maišytuvas išsiskiria labai elegantišku dizainu, todėl puikiai tinka bet kokiam moderniam vonios kambariui. Kartu tai puikus pasirinkimas glamūrinio stiliaus kambariams. Elementas buvo pagamintas iš žalvario, kuris yra itin vertinama medžiaga. Didelis jos privalumas – atsparumas korozijai, todėl ji puikiai tinka vonios kambariams, kuriuose nuolat susiduriama su vandeniu. Auksinis žalvario praustuvo maišytuvas “Rea” atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Graži spalva tuo pačiu metu atspindi šviesą, todėl sukuriami puikūs vizualiniai efektai.

Aprašytas elementas turi keraminę galvutę. Dėl to esame tikri, kad ji ilgaamžė ir labai gerai sandari. Tai savo ruožtu reiškia, kad daugelį metų galėsite naudoti be problemų. Pateiktas modelis yra vertikalus maišytuvas, dar vadinamas staliniu maišytuvu. Dėl tokio įrengimo būdo juo labai patogu naudotis. “Rea Lungo Gold” maišytuvas montuojamas tiesiai ant stalviršio arba plokštės. Todėl galime laisvai rinktis, kaip jį išdėstyti dubens atžvilgiu.

Instrukcja

vadovus ir atsisiuntimus

Produktai, kurie taip pat gali jus dominti

  Newsletter

  Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
  Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!