Naudodamiesi svetaine, nekeisdami savo naršyklės nustatymų, sutinkate naudoti slapukus. Bet kada galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kurie lemia jų išsaugojimą.
Čia spauskit, jei norite sužinoti daugiau apie slapukų politiką .

  OK
Lenkas Anglų Vokiečių layouts.cs Prancūzų Lietuvių Rusų Rumunijos Slovakų Vengrų Italų Bulgarų Ukrainiečių

Nuolaidos kodas:REA5

Filtras

Rūšiuoti kryptį
Naujausias
  • Naujausias
  • seniausia
  • Žemiausia kaina
  • aukščiausia kaina
  • abėcėlės a-z

tavo pasirinkimas:

Ištrinti viską

Dušo komplektai

Skatinantis rytinis dušas, o gal atpalaiduojantis vakarinis dušas? Sprendžiant dėl tinkamo dušo rinkinio, nereikia rinktis. Rea siūlomi sprendimai daro įspūdį savo funkcionalumu ir universalumu, todėl jie bus pritaikyti jūsų poreikiams. Tačiau mūsų dizaineriai nepamiršta apie estetiką, kuri yra vienodai svarbi daugumai vartotojų. Štai kodėl mūsų pasiūlyme rasite dušo rinkinius, atspindinčius naujausias interjero tendencijas ir atspindintį nesenstantį stilių.

Puikus dušo komplektas stilingam vonios kambariui

Tai yra dušo komplektas, kuris yra atsakingas už jūsų kasdienį dušo malonumą. Tai taip pat gana išraiškingas vonios įrangos elementas, todėl šiuo atveju ši funkcija turėtų būti derinama su estetika. Šiais laikais montuojamos labai įvairios detalės, kurios padeda formuoti interjero atmosferą ir rezonansą. Populiariausios apdailos spalvos yra:
- chromas,
- auksas,
- juoda,
- varis,
- rožinis auksas (rožinis auksas).

Rinkiniai taip pat skiriasi forma, elementų skaičiumi ir tipu. Jie gali būti nepaprastai modernūs ir įkvėpti retro. Be to, yra paslėpti ir atidengti dušo komplektai. Šiandien dažniausiai pasirenkamas lietaus dušo komplektas, kuris siūlo tikrai prabangų kiekvieno dušo įspūdį. Kitas populiarus sprendimas yra termostatas, leidžiantis tiksliai kontroliuoti vandens temperatūrą. Dušo komplektas su akumuliatoriumi dažniausiai geriausiai tinka vonioms.

Rea dušo komplektai – aukščiausios kokybės

Rea pasiūlyme yra daugybė dušo ir vonios komplektų, tarp kurių galite lengvai rasti savo poreikius ir skonį. Šiuolaikinis dizainas derinamas su pažangiomis technologijomis, siūlant kiekvienam vartotojui nepaprastai malonią patirtį kiekvienos vonios metu. Mūsų dušo komplektai taip pat išsiskiria kokybe – kruopštus apdirbimas naudojant geriausias medžiagas. Todėl jų patraukli išvaizda, tvirtumas ir funkcionalumas daugelį metų išlieka nepakitę.

Newsletter

Sekite naujienas su mūsų pasiūlymu, akcijomis ir specialiais pasiūlymais!
Prisiregistruokite naujienlaiškiui šiandien!